Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > LISTEN > Aktivity

„Naslouchejme hlasu venkova“ v italské Veroně

a
Už několikrát jsme vás informovali o aktuivitách Ústeckého kraje a vybraných obcí zapojených do projektu Naslouchejme hlasu venkova. Veškeré podrobnosti lze nalézt také na www.listentothevoiceofvillages.org.

Tisková zpráva z 10. prosince 2009

1

Ve dnech 3.- 4. prosince  se v italské Veroně konal výroční meeting programu CENTRAL EUROPE, který pořádá Jednotný technický sekretariát se sídlem ve Vídni. Na akci bylo vyhodnoceno druhé kolo předkládání projektových žádostí, uveřejněny aktualizace pro implementaci projektů a jejich financování, projektoví partneři zde propagovali své projekty v realizaci a další hledali partnery pro své projektové záměry.

Ústecký kraj, který se účastní několika probíhajících projektů, zde propagoval především projekt „Listen to the Voice of Villages“ (Naslouchejme hlasu venkova), který právě uzavírá první rok své realizace. Členové pracovního teamu projektu využili této akce i k navázání nových kontaktů a předběžným jednáním o přípravě dalších záměrů společně se středoevropskými partnery. O spolupráci projevili zájem zástupci územních celků a měst z Německa, Polska a Slovinska; uvažuje se i o další spolupráci s italskými partnery.

(odbor Strategie –přípravy a realizace projektů,

kontakt: Ing. Iva Šašková, tel. 475 657 734)

2
V expozici Ústeckého kraje...