Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > ADAPT2DC > Realizované a plánované akce

2.Partnerská kooperační schůzka Červený Hrádek u Jirkova

.
25.7. 2012

Zápis z pracovního jednání  ADAPT2DC

25.7. 2012 Červený Hrádek u Jirkova

Ing. Kuszniruková přivítala účastníky a nastínila program schůzky. Ing. Zdeňková seznámila přítomné s jednotlivými body jednání a pak stručně popsala projekt ADAPT2DC a jeho cíle. Přítomné zástupce měst a obcí vytipované oblasti zasvětili projektoví partneři do problematiky jednotlivých pracovních balíků a aktivit s nimi spojených. Jednotlivé přítomné zainteresované strany se taktéž vyjádřily ke snahám projektových partnerů a projevily podporu tématu projektu.

Následně proběhla diskuze k připravovanému konsorciu, které se bude pravděpodobně konat v listopadu tohoto roku na Červeném Hrádku.

Zodpovídá: Dalibor Špoták
Vytvořeno / změněno: 5.9.2013 / 5.9.2013