Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > LISTEN > Aktivity

23.- 25. 5. 2011 Study visit Oposkie region, Polsko

Ústecký kraj pokračuje v realizaci projektu „Naslouchejme hlasu venkova“ (Listen to the Voice of Villages) a ve spolupráci se všemi regionálními zainteresovanými subjekty v současnosti pracuje na propagaci vytvořeného produktu – studijních tras, připravuje propagační materiály pro navržené okruhy a cesty jejich distribuce.

Jedním z hlavních cílů projektu je předávání zkušeností týkajících se spolupráce správních úřadů se všemi místními aktéry, t.j. širokou veřejností, místními podnikateli, spolky a sdruženími, zástupci obcí v regionu, vzdělávacími institucemi a privátním sektorem. Vzájemná komunikace mezi všemi těmito subjekty je základem pro rozvoj území a rozvíjení a podpora takovéto spolupráce je tedy záměrem všech evropských partnerů projektu.

Pracovní skupina projektu Ústeckého kraje vedená Ing. Jaroslavou Kusznirukovou se ve dnech 23.-25.5. 2011 zúčastnila studijní návštěvy polského regionu, kde se přímo na místě seznámila s průběhem pilotního projektu polského partnera a při setkáních v zapojených obcích jednala o realizaci jednotlivých aktivit, využívaných a plánovaných způsobech propagace, podpoře ze strany státní správy a diskutovala s místními obyvateli o jejich zkušenostech a názorech.

Zodpovídá: Radovan Fráňa
Vytvořeno / změněno: 31.5.2011 / 28.6.2011