Cesta: Titulní stránka > Média > Pozvánky

23.3. 10:00 Ústecký kraj slavnostně ocení vybrané učitele

Vážení novináři a kolegové,

dovoluji si Vás pozvat na středeční akci Den učitelů, v rámci které budou předána ocenění vybraným  pedagogům krajských středních škol za jejich nadstandardní činnost. V letošním roce Odbor školství, mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Ústeckého kraje poděkuje těm, kteří se dlouhodobě aktivně zapojují do přípravy a organizace soutěží vyhlašovaných ministerstvem školství, jako jsou například různé druhy olympiád, dále zajišťují sportovní turnaje a aktivně podporují technické vzdělávání v regionu, především v Programu Ústeckého kraje ve vzdělávání absolventů pro studium na technických vysokých školách.

Ocenění 13 učitelům společně předají hejtmanka Jana Vaňhová, radní pro oblast školství, mládeže a sportu Petr Jakubec a předseda výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Oldřich Bubeníček.

Den učitelů si Ústecký kraj připomíná pravidelně již od roku 2004.

Den učitelů se odehraje v zasedací místnosti č. 740 A v 7. patře Krajského úřadu Ústeckého kraje ve středu 23. března od 10 hodin.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Pozvánky > 23.3. 10:00 Ústecký kraj slavnostně ocení vybrané učitele

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu