Cesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport > Aktuality

Zobrazeno je 25 z celkem 117 záznamů na stránce:

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5  další stránka >

ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
6.11.2017Projekt „Sousední světy - Nachbarwelten“ [PDF, 276 kB]
Pozvánka na Regionální informační den (nejen) pro pedagogy, který pořádá Tandem ve spolupráci s Centrem pro podporu výuky německého jazyka a interkulturního vzdělávání CEPRONIV při Katedře germanistiky FF UJEP pro učitele mateřských a základních škol, školních družin a všechny, kteří pracují s dětmi ve věku od 3 do 8 let. V pátek 26. 1. 2018 v Ústí nad Labem. Přihlášení a bližší informace naleznete v pozvánce.
Mgr. Jana Trubáková Hanková
2.11.2017Vzdělávejte se s programem Erasmus+ v zahraničí!Mgr. Jana Trubáková Hanková
26.10.2017Diseminační konference programu Erasmus+ oborné vzdělávání a příprava
Pozvánka na Diseminační konferenci programu Erasmus+ oborné vzdělávání a příprava, která se bude konat ve dnech 14. - 15. listopadu 2017 v Českých Budějovicích.
14.9.2017Cena náměstka za významný přínos ve školstvíMgr. Petra Vaverková
13.9.2017VELETRH „JAK NA SPOLEČNÉ VZDĚLÁVÁNÍ ??“Mgr. Vladěna Zingová
13.9.2017Pozvánka na seminář - Projekt „Sousední světy - Nachbarwelten“ [PDF, 350 kB]
Jedná se o Regionální informační den pro pedagogy MŠ, ZŠ, ŠD a pracovníky s dětmi od 3 do 8 let, 11. 11. 2017, Bavorská Železná Ruda, SRN.
Seminář evropského projektu Sousední světy – Nachbarwelten. Česko-německé jazykové a mediální projekty pro děti od 3 do 8 let, akreditovaný MŠMT
Mgr. Jana Trubáková Hanková
5.9.2017Nabídka Koordinačního centra česko-německých výměn mládeže Tandem pro pedagogy MŠ, ZŠ, ŠD a všechny pracovníky s dětmi od 3 do (max.) 8 let
V nejbližší době jsme pro vás připravili několik zajímavých vzdělávacích akcí, zaměřených na rozvoj přeshraniční spolupráce především v předškolní oblasti. Více informací k jednotlivým akcím a jejich obsahu a program získáte na níže uvedených webových stránkách. Všechny akce jsou tlumočeny.
27.7.2017Krajská konference primární prevence [PDF, 352 kB]
V rámci krajského projektu primární prevence připravuje Pedagogicko-psychologická poradna Ústeckého kraje a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, Teplice ve spolupráci s Ústeckým krajem krajskou konferenci primární prevence.
Přihlašování bude probíhat na www.e-vaclav.eu a bude spuštěno během měsíce srpna, společně se zveřejněním podrobného programu konference.
Mgr. Petra Vaverková
3.4.2017Pozvánka na Regionální informační den (nejen) pro pedagogyMgr. Jana Trubáková Hanková
14.3.2017Výběrové řízení na pozici učitele/učitelky primárního cyklu v české sekci Evropské školy Brusel III. [DOC, 48 kB]
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje výběrové řízení na pozici:
 učitele/učitelky v české sekci primárního cyklu Evropské školy Brusel III
Bližší informace jsou k dispozici na webové stránce www.msmt.cz pod sekcí: EU a zahraničí/Studium v zahraničí/Evropské školy.

Termín pro zasílání přihlášek na MŠMT je do 31. března 2017.
Darina Mašková
7.3.2017Regionální přebory Ústeckého kraje v plavání zdravotně postižených sportovců
OŠMT ve spolupráci s SK Parta Litoměřicko pořádá regionální přebory Ústeckého kraje v plavání zdravotně postižených sportovců. Letos se koná zároveň jako nominační závod handicapovaných sportovců pro Hry VIII. Letní olympiády dětí a mládeže ČR. Informace: Vladimír Slavík 475657282, slavik.v@kr-ustecky.cz
Mgr. Vladimír Slavík
24.2.2017výběrové řízení na pozici výchovného poradce pro sekundární cyklus Evropské školy ve Varese, ItálieDarina Mašková
30.1.2017Veletrh pražských veřejných vysokých škol 2017Mgr. Petra Vaverková
5.12.2016Výběrové řízení ke studiu na lyceích v Dijonu a v Nîmes ve Francii v roce 2017 [DOC, 64 kB]Darina Mašková
25.11.2016Pozvánka ke kulatému stolu na téma Finančně gramotná a podnikavá škola
Pozvánka ke kulatému stolu na téma Finančně gramotná a podnikavá škola v Ústí nad Labem dne 1. 12. 2016 od 9:00.
14.11.2016Na kafe s Erasmem+
Dům zahraniční spolupráce a Krajský úřad Ústeckého kraje Vás zvou na informační den programu Erasmus+ "Na kafe s Erasmem+" 28. listopadu 2016.
Mgr. Jana Trubáková Hanková
14.11.2016Vítězství v krajském kole soutěže Talenty pro firmy aneb Ruku v ruce – SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická v Ústí nad Labem + ZŠ Anežky České v Ústí nad LabemDarina Mašková
7.11.2016Informační den Univerzity KarlovyMgr. Petra Vaverková
12.9.2016Komunikace s lidmi s poruchou autistického spektra - Komunikační soubor
Komunikační soubor představuje materiály, které mají výrazně usnadnit komunikaci veřejnosti – odborné i laické – s osobami s autismem a naopak. Pomůže změnit chování společnosti k lidem s tímto handicapem.
Mgr. Petra Vaverková
29.6.2016Předávání individuálních dat ze školních matrik [PDF, 168 kB]Šárka Valová
13.5.2016Dodatečný výběr - studium na gymnáziu v Pirně [DOCX, 15 kB]Mgr. Petra Vaverková
5.5.2016Oznámení o získání finančních prostředků na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže 2016 [PDF, 151 kB]
Podrobnosti budou zveřejněny 6. 5. 2016 v sekci Dotace a Granty - Školství, mládež a tělovýchova.
Ing. Iveta Poučová
5.5.2016Nabídka muzea Rabštejn [PDF, 461 kB]Mgr. Ludislava Poupalová
6.4.2016Den celoživotního vzdělávání a festival absolventů 2016 na UKMgr. Petra Vaverková
4.4.2016Svět očima dětí [PDF, 429 kB]Mgr. Petra Vaverková