Cesta: Titulní stránka > Školství, mládež a tělovýchova > Aktuality

Zobrazeno je 25 z celkem 140 záznamů na stránce:

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 6  další stránka >

ZměněnoNázev a anotaceŘazeno sestupně Zodpovídá
8.3.2019Nabídka vzdělávacích seminářů
Nabídka seminářů „Metodika práce asistenta pedagoga a modelové situace na I.st.ZŠ“ a „Metodika práce asistenta pedagoga a modelové situace na II.st.ZŠ“. Datum konání 26.a 27.3. 2019 v Ústí nad Labem.

Bližší informace k jednotlivým seminářům naleznete v přiložených letácích.

Financováno z prostředků ESF prostřednictvím projektů „Systémové řešení - motivace a vzdělávání pedagogů“ a „Cílená podpora škol při naplňování KAP 1“
12.11.2018Seminář na téma „Kybergrooming a sexting“ [PDF, 609 kB]
Nabídka semináře „Kybergrooming a sexting“ s metodikou prevence a praktickým nácvikem činností, jak předcházet rizikovým situacím.
Datum konání 29.11 2018 v Ústí nad Labem. Bližší informace k jednotlivým seminářům naleznete v letáku.

Mgr. Vladěna Zingová
17.9.2018Veletrh „Jak na společné vzdělávání II ?“
Dne 6.11.2018 (úterý) od 9.00 do 18.00hod. se uskuteční 2. ročník veletrhu „Jak na společné vzdělávání II ?“.
Akce proběhne v Muzeu města Ústí nad Labem, Masarykova 1000/3, Ústí nad Labem-centrum, vchod z Brněnské ulice.
27.8.2018Nabídka vzdělávacích seminářů
„Nabídka seminářů „Asistent pedagoga a metodika práce s žáky na I.st.ZŠ“ a „Asistent pedagoga a metodika práce s žáky na II.st. ZŠ“. Datum konání 2.10. a 16.10.2018 v Ústí nad Labem.
Počet míst je omezen, prosím svoji účast, potvrďte co nejdříve na e-mail: zingova.v@kr-ustecky.cz. Bližší informace k jednotlivým seminářům naleznete v letácích.
Semináře financovány z projektu „Systémové řešení-motivace a vzdělávání pedagogů“.“
13.9.2017VELETRH „JAK NA SPOLEČNÉ VZDĚLÁVÁNÍ ??“Mgr. Vladěna Zingová
20.2.2019Dopravní výchova pro mateřské školy - pozvánka na seminářMgr. Petra Vaverková
21.1.2019Volná pozice učitelky/učitele českého jazyka na Gymnáziu Friedricha Schillera v PirněMgr. Petra Vaverková
4.10.2018Výzva MŠMT zaměřená na podporu sportovních klubů a tělovýchovných a tělocvičných jednot
Na stránkách MŠMT byla zveřejněna výzva k podávání žádostí o neinvestiční dotace na podporu sportovních organizací.
Systém k podávání žádostí bude spuštěn nejpozději 8.října 2018, příjem žádostí bude probíhat do 31. října 2018.
Mgr. Petra Vaverková
14.8.2018Den otevřených dveří v ústeckém vědecko výzkumném centruMgr. Petra Vaverková
26.6.2018Soutěž "Zůstaň nad vlivem"
Kampaň Zůstaň nad vlivem upozorňuje na nebezpečí závislostí u dětí a mladistvých. V rámci této kampaně nyní startuje soutěž Lepší život neexistuje, užij si ten svůj. Soutěž chce oslovit mladé lidi ke sdílení příběhů týkající se závislosti. Jejich úkolem je zpracovat příběh, který se může týkat jak jejich zkušeností, tak i zkušenosti jejich blízkých. Sběr příběhů bude probíhat do konce září, tedy do 30.9. O nejinspirativnějších příbězích rozhodne odborná komise. Poté bude vybráno deset příběhů. Dále se soutěž přesune do internetového prostředí, bude probíhat sběr „lajků“. Vítěz bude oznámen 22.10.2018. Všechny příběhy budou oceněny. Nejzajímavější příběhy budou natočeny štábem. Vítězný příběh získá i hodnotnou cenu.
4.6.2018Revolution Train [PDF, 111 kB]Mgr. Petra Vaverková
24.5.2018Nabídka semináře pro učitele německého jazyka
Nabídka semináře pro učitele německého jazyka, který organizuje Vzdělávací akademie ve Wiesnecku u Freiburgu ve dnech 21. – 27. 10. 2018.
Mgr. Petra Vaverková
30.1.2018Den otevřených dveří v Gymnáziu Friedricha Schillera v Pirně [PDF, 659 kB]Mgr. Petra Vaverková
14.9.2017Cena náměstka za významný přínos ve školstvíMgr. Petra Vaverková
27.7.2017Krajská konference primární prevence [PDF, 352 kB]
V rámci krajského projektu primární prevence připravuje Pedagogicko-psychologická poradna Ústeckého kraje a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, Teplice ve spolupráci s Ústeckým krajem krajskou konferenci primární prevence.
Přihlašování bude probíhat na www.e-vaclav.eu a bude spuštěno během měsíce srpna, společně se zveřejněním podrobného programu konference.
30.1.2017Veletrh pražských veřejných vysokých škol 2017Mgr. Petra Vaverková
7.11.2016Informační den Univerzity KarlovyMgr. Petra Vaverková
12.9.2016Komunikace s lidmi s poruchou autistického spektra - Komunikační soubor
Komunikační soubor představuje materiály, které mají výrazně usnadnit komunikaci veřejnosti – odborné i laické – s osobami s autismem a naopak. Pomůže změnit chování společnosti k lidem s tímto handicapem.
Mgr. Petra Vaverková
13.5.2016Dodatečný výběr - studium na gymnáziu v Pirně [DOCX, 15 kB]Mgr. Petra Vaverková
6.4.2016Den celoživotního vzdělávání a festival absolventů 2016 na UKMgr. Petra Vaverková
4.4.2016Svět očima dětí [PDF, 429 kB]Mgr. Petra Vaverková