Cesta: Titulní stránka > Školství, mládež a tělovýchova > Aktuality

Zobrazeno je 25 z celkem 138 záznamů na stránce:

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 6  další stránka >

ZměněnoŘazeno vzestupně Název a anotaceZodpovídá
20.4.2015"Jak na česko-německé projekty" - seminář pro pedagogy
Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže pořádá dne 28. 4. 2015 v Městské knihovně v Děčíně seminář pro pedagogy "Jak na česko-německé projekty", který bude věnován tématům plánování, organizace a financování přeshraničních projektů v předškolní oblasti. Informace k semináři najdete pod níže uvedeným odkazem.
Mgr. Petra Vaverková
24.3.2015"Nejlepší student" - celostátní soutěž pro střední školyMgr. Petra Vaverková
27.2.2015"Voda pro budoucnost" - soutěž pro ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií
9. ročník tradiční soutěže Ministerstva zemědělství k Světovému dni vody
Bc. Pavel Kucler
19.10.2018„Projektová výuka na příkladu programu JA Studentská firma“ [PDF, 265 kB]
Vzdělávací organizace Junior Achievement, o.p.s. vás srdečně zve na dvoudenní seminář „Projektová výuka na příkladu programu JA Studentská firma“ akreditovaný MŠMT pro oblast DVPP pod č. j.: MSMT-25306/2016-1-693.
Cílem semináře je seznámit pedagogy s ročním školním programem JA Studentská Firma a předat základní praktické informace o výuce reálného podnikání ve školách.
Darina Mašková
24.2.201515.regionální přebor v plavání zdravotně znevýhodněnýchMgr. Vladimír Slavík
12.1.20167. ročník programu Scholarship je otevřen – zájemci o studium v zahraničí mohou žádat o stipendium Bakala FoundationMgr. Petra Vaverková
9.10.2013Abychom nechybovali v češtině aneb o portálu nechybujte.cz [DOCX, 13 kB]
Portál o českém jazyce, který připravilo nakladatelství Lingea Brno.
Mgr. Petra Vaverková
5.6.2015Akreditované školení finanční gramotnosti pro vyučující [PDF, 242 kB]Mgr. Petra Vaverková
25.5.2012Aktivity VŠCHT Praha
23.6.2008Asistent českého jazyka na školách v Sasku - dodatečný výběr
Ing. Andrea Makovská
19.6.2015Celostátní soutěž Nejlepší student 2015 a Nejlepší střední škola ČRMgr. Petra Vaverková
14.9.2017Cena náměstka za významný přínos ve školstvíMgr. Petra Vaverková
6.8.2012Česká společnost v novodobé Evropě 1914 – 2009 – osudy, vazby, vzdálení a sjednocování 1914 -2009
Bc. Pavla Válková
18.2.2019Česko-německý informační den pro zřizovatele a pedagogy předškolních zařízení z Česka a Německa [PDF, 336 kB]Mgr. Jana Trubáková Hanková
31.3.2015Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů 2015
Akce se bude konat v sobotu 11.4.2015 v historických prostorách Karolina na Ovocném trhu 3, Praha 1. Celý den bude věnován nejen celoživotnímu vzdělávání, Univerzitě třetího věku, profesnímu vzdělávání či vzdělávání pro cizince, ale také vzdělávání po síti, či Juniorské univerzitě.
Mgr. Petra Vaverková
6.4.2016Den celoživotního vzdělávání a festival absolventů 2016 na UKMgr. Petra Vaverková
30.1.2018Den otevřených dveří v Gymnáziu Friedricha Schillera v Pirně [PDF, 659 kB]Mgr. Petra Vaverková
14.8.2018Den otevřených dveří v ústeckém vědecko výzkumném centruMgr. Petra Vaverková
26.10.2017Diseminační konference programu Erasmus+ oborné vzdělávání a příprava
Pozvánka na Diseminační konferenci programu Erasmus+ oborné vzdělávání a příprava, která se bude konat ve dnech 14. - 15. listopadu 2017 v Českých Budějovicích.
Mgr. Jana Trubáková Hanková
11.6.2015Do Německa na zkušenou [DOCX, 17 kB]
Projekt Česko-německého fóra mládeže "Do Německa na zkušenou!" probíhá na českých středních
a vysokých školách již desátým rokem, jeho cílem je motivovat žáky k různě zaměřeným krátkodobým i dlouhodobějším pobytům v Evropě, zejména v Německu. Účastníci jednorázového informačního setkání jsou seznamováni se studiem, dobrovolnictvím, možnostmi účasti na mezinárodních setkáních a interkulturních projektech a v neposlední řadě s aktivitami na rozšiřování jazykových kompetencí.
Informace jsou účastníkům zprostředkovávány interaktivní formou vyškolenými a zkušenými referenty, kteří se sami osobně v česko-německých vztazích angažují a s interkulturní výměnou mají vlastní zkušenosti.

Program je bezplatný, probíhá v češtině a trvá přibližně devadesát minut včetně prostoru pro otázky a diskuzi. Pro získání představy o průběhu prezentace se podívejte na informační video, které najdete pod tímto odkazem www.youtube.com/watch?v=kyiiWdXCiXk, nebo na naše webové stánky

www.cnfm.cz/d
Mgr. Petra Vaverková
13.5.2016Dodatečný výběr - studium na gymnáziu v Pirně [DOCX, 15 kB]Mgr. Petra Vaverková
30.3.2011Dodatečný výběr do 7., 8. a 10. ročníků bilingvního gymnázia Friedricha Schillera v Pirně [DOC, 24 kB]
Bc. Pavla Válková
20.2.2019Dopravní výchova pro mateřské školy - pozvánka na seminářMgr. Petra Vaverková
5.6.2015Dotační program MŠMT - Podpora polytechnické výchovy v mateřských a základních školách, ze dne 25. 5. 2015, č. j.: MSMT-40749/2014
S ohledem na legislativní nedostatky a značná administrativní rizika spojená s realizací vyhlášeného dotačního programu se Ústecký kraj do tohoto programu NEZAPOJÍ.
Mgr. Roman Kovář
27.10.2015Dům zahraniční spolupráce ocení nejúspěšnější projekty na Valorizační konferenci
Dne 11. listopadu 2015 se v Hotelu DUO Praha uskuteční Valorizační konference Programu celoživotního učení a programu Mládež v akci s názvem „Umění žít spolu“.
Na konferenci oceníme Pečetí kvality nejúspěšnější projekty a jejich řešitele. Můžete se těšit na zajímavé diskuze a odborné příspěvky.
Srdečně zváni jsou pedagogičtí pracovníci na všech úrovních, odborníci z oblasti formálního i neformálního vzdělávání, zástupci veřejné správy, ale i široká veřejnost, která se chce dozvědět informace o aktivitách Domu zahraniční spolupráce a výsledcích mezinárodní spolupráce v oblasti vzdělávání.
Mgr. Jana Trubáková Hanková

Zobrazeno je 25 z celkem 138 záznamů na stránce:

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 6  další stránka >

Zobrazit výběr sloupců tabulky »