Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje

ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
7.12.2011Ukončení projektu ChemLog [PDF, 288 kB]Dalibor Špoták
25.5.2011Ústecký kraj a prezentace projektu ChemLog na mítinku v Bruselu
Ve dnech 19. a 20. května se uskutečnil v Bruselu pod záštitou Evropské sítě chemických regionů ECRN mítink projektu ChemLog (optimalizace logistiky chemického průmyslu ve střední a východní Evropě).
Mgr. Zbyněk Šebesta
16.5.2011Ústecký kraj a projekt ChemLog byly vidět na veletrhu logistiky v Mnichově
Ústecký kraj prezentoval svou účast na rozvoji dopravní obslužnosti Evropy jako partner projektu ChemLog (optimalizace logistiky chemického průmyslu ve střední a východní Evropě) v českém stánku, který byl součástí nebývale široké palety vystavovatelů na logistickém veletrhu v bavorském Mnichově.
19.4.2011Svaz chemického průmyslu se seznámil s výsledky projektu ChemLog
Pracovníci Krajského úřadu Ústeckého kraje, kteří spolupracují se Svazem chemického průmyslu ČR (SCHP) na projektu ChemLog (optimalizace logistiky chemického průmyslu ve střední a východní Evropě), představili dosavadní výsledky členům SCHP ČR v rámci jejich valné hromady.
Mgr. Alena Tichá
13.4.2011Projekt ChemLog v Parlamentu České Republiky
Projekt ChemLog, týkající se optimalizace logistiky chemického průmyslu ve střední a východní Evropě, na kterém se podílí Ústecký kraj, byl prezentován v rámci semináře Hospodářského výboru na půdě Parlamentu České Republiky.
RNDr. Zdeněk Rytíř
27.1.2011Co se dělo v druhé polovině roku 2010 v projektu ChemLog [PDF, 1,1 MB]Dalibor Špoták
6.12.2010Účast kraje na logistické konferenci „SPEEDCHAIN 2010“
Břevnovský klášter v Praze hostil 1.-2. prosince účastníky konference o logistice „SpeedChain“, významné události v oblasti dopravy zboží. Každoročního setkání dopravců z celé Evropy se zúčastnili taktéž zástupci Krajského úřadu Ústeckého Kraje v čele s radním a poslancem Jiřím Šulcem.
RNDr. Zdeněk Rytíř
23.6.2010Regionální setkání projektu ChemLog 8. – 10. červen 2010 - exkurse do přístavu Hamburg [PPS, 3,4 MB]Ing. Martin Pondělík
19.5.2010Přehled konferencí [PDF, 1,8 MB]Ing. Martin Pondělík

Zobrazit výběr sloupců tabulky »