Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Cestovní ruch a turistika > Strategie rozvoje cestovního ruchu

 

Aktualizace rozvoje cestovního ruchu v Ústeckém kraji 2010 - 2015

 
 
 
 

Ústecký kraj zahájil v září 2009 přípravu Strategie cestovního ruchu. Koncepční dokument bude aktualizací předchozí verze strategie, která byla zpracována v roce 2003 a kterou zpracovávala společnost DHV CR. Cílem strategie je analyzovat situaci kraje v oblasti cestovního ruchu a navrhnout opatření, která je potřeba ze strany Ústeckého kraje učinit pro rozvoj tohoto odvětví. Na zpracování strategie získal Ústecký kraj dotaci ve výši 85 % z prostředků strukturálních fondů EU prostřednictvím Regionálního operačního programu Severozápad. Strategii zpracovává společnost SPF Group. v.o.s. Strategie byla dokončena v roce 2010 pro období 2010 – 2015 a jednotlivé závěry jsou postupně realizovány v tomto časovém úseku.  

V rámci přípravy strategie cestovního ruchu se uskuteční řada schůzek, jednání a průzkumů. Již na konci letní sezóny 2009 proběhl v 10 lokalitách kraje průzkum návštěvníků. Následně se uskuteční jednání pracovních skupin, které budou mít za úkol podílet se na přípravě jednotlivých opatření a vyjadřovat se k průběžně zpracovaným částem strategie. Do přípravy strategie kraj zapojí významné subjekty cestovního ruchu z řad veřejné správy (zástupce významných měst a regionů) i privátní sféry (podnikatele).

  Vlastní strategie bude zahrnovat 2 hlavní výstupy:

  • Marketingový a analytický průzkum cestovního ruchu (analýza nabídky, poptávky a institucionálního prostředí cestovního ruchu v kraji, návrh regionalizace kraje podle cestovního ruchu)
  • Marketingovou strategii cestovního ruchu (návrh priorit, opatření a způsobu realizace strategie)

unie

 

Odkazy


 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Cestovní ruch a turistika - 2015 > Strategie rozvoje cestovního ruchu > Aktualizace rozvoje cestovního ruchu v Ústeckém kraji 2010 - 2015

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Cestovní ruch a turistika

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce: Pavel Grund

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém