Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Anketa Autobusový dopravce roku 2008 končí již za týden!

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
Obyvatelé Ústeckého kraje mají zájem o kvalitu autobusové dopravy. Potvrzuje to dosavadní průběh ankety Autobusový dopravce roku 2008, kterou vyhlásil kraj. Veřejnost nejčastěji hlasuje prostřednictvím internetu. Hlasování probíhá od 19. května do 16. června. Do konce hlasování zbývá jen týden. Vyhlášení výsledků ankety proběhne ve čtvrtek 3. července 2008.
 

 
 

TISKOVÁ ZPRÁVA  ze dne 6.6. 2008

Anketa Autobusový dopravce roku 2008 končí již za týden!

 

Obyvatelé Ústeckého kraje mají zájem o kvalitu autobusové dopravy. Potvrzuje to dosavadní průběh ankety  Autobusový dopravce roku 2008, kterou vyhlásil kraj. Veřejnost nejčastěji hlasuje prostřednictvím internetu. Hlasování probíhá od 19. května do 16. června. Do konce hlasování zbývá jen týden. Vyhlášení výsledků ankety proběhne ve čtvrtek 3. července 2008.

 

Ústecký kraj chce touto cestou pomoci ke zkvalitňování služeb autobusových dopravců, které si objednává. „Počtem hlasů jsme příjemně překvapeni, je vidět, že občané problematiku autobusové dopravy vnímají a chtějí se podílet na zvyšování její kvality. Sám jsem velmi zvědav, jak dopadnou výsledky hlasování,“ komentoval průběh ankety hejtman ústeckého kraje Jiří Šulc. „Na webových stránkách Krajského úřadu Ústeckého kraje jsme zřídili speciální sekci, která se věnuje nejen anketě, ale jsou zde i další zajímavé informace z oblasti autobusové dopravy. 89 % přijatých hlasů jsme obdrželi právě přes internet“ dodal Jiří Šulc.

 

Veřejnost může hlasovat třemi způsoby:

1.         osobně

vhozením vyplněných anketních lístků do hlasovacích boxů umístěných na podatelně Úřadu Ústeckého kraje, na vybraných městských úřadech (BÍLINA, DĚČÍN, CHOMUTOV, KADAŇ, LITOMĚŘICE, LITVÍNOV, LOUNY, LOVOSICE, MOST, PODBOŘANY, ROUDNICE n/L, RUMBURK, TEPLICE, ÚSTÍ n/L, VARNSDORF a ŽATEC) nebo v informačních kancelářích dopravních podniků.

2.         na internetu

http://dopravceroku.kr-ustecky.cz/

3.         poštou

 

Ocenění získá dopravce, jehož hodnocení v očích veřejnosti bude nejlepší. Cestující mohou posuzovat kvalitu dopravců i ve vedlejších kategoriích: spolehlivost, pohodlí a čistota autobusů a jednání řidičů. Vedle hlasování veřejnosti probíhá také hodnocení nezávislé poroty, která rozhodne o vítězi zvláštní „ceny poroty“.

 

 

Připravila:  Veronika Kindlová, tisková mluvčí Ústeckého kraje

tel. 475 657 726; mob.tel 737 203 666

kindlova.veronika@kr-ustecky.cz

kancelář hejtmana Ústeckého kraje

oddělení tiskových informací

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

 

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 6.6.2008 / 6.6.2008 | Zveřejnit od-do: 6.6.2008-5.7.2008

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém