Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje

 

Autobusová doprava oblasti Podbořansko od 1. ledna 2015

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
Doprava 2015-konečná verze
Kdo bude v oblasti Podbořansko zajišťovat od roku 2015 autobusovou dopravu prozatím není rozhodnuto. Proti výsledkům soutěže je dlouhodobě vedeno řízení u Úřadu pro hospodářskou soutěž.
Aktualizace jízdních řádů ukončena.
 

Odkazy

  • Soubor linek Podbořansko [PDF, 403 kB] (14.11.2014)
    Jízdní řády s platností od 1.1.2015 - konečný stav. V uvedených jízdních řádech jsou barevně označeny spoje, kde jsou provedeny změny na základě požadavků obcí a měst.

 
 

 

Proč se také mění současné linky a jízdní řády?
Součástí výběru nového dopravce bylo i vyhodnocení stávajícího provozu. Změny reagují na vývoj poptávky po přepravě, která se postupem času mění, a zároveň vytvářejí na dalších 10 let stabilitu v linkové dopravě. Cílem Dopravy Ústeckého kraje je zajistit spojení nejen do škol, zaměstnání, úřadů či k lékaři, ale také za volnočasovými aktivitami. Na Podbořansku se také zavádí možnost přepravy jízdního kola.

Výběrové řízení vyhrála společnost Autobusová doprava s.r.o. Podbořany, se kterou však nelze uzavřít smlouvu, případně dále ve věci rozhodovat, dokud nebude ukončeno řízení u ÚOHS podané jedním z neúspěšných uchazečů. Vyhlášení výsledků a oznámení vítězného dopravce přitom proběhlo již v květnu roku 2013. Na dobu 2 let bude dopravu zajišťovat společnost BusLine a.s. v rozsahu služeb, které budou standardní i v jiných částech kraje.

Linky

 

Kde budeme získávat informace o změnách?
Na tomto portálku oddělení dopravní obslužnosti odboru dopravy a silničního hospodářství Ústeckého kraje, www.dopravauk.cz . Zároveň je připravována informační kampaň, která bude včas cestující informovat o nadcházejících změnách.

 

 
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Jan Maxa
Vytvořeno / změněno: 5.9.2014 / 14.11.2014 | Zveřejnit do: 18.3.2015

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém