Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Cestovní ruch a turistika > Cyklostezky > Cyklotrasy v ÚK

 

Autobusy s logem Brána do Čech lákají na výlety

 
x
Všímáte si reklamních polepů linkových autobusů? Ať už ano, či nikoliv, až na Děčínsku potkáte bílý autobus, na jehož zadní straně bude logo a odkaz webové stránky www.branadocech.cz, zbystřete pozornost. Právě totiž míjíte odkaz na jedinečný turistický portál s nabídkou toho nejlepšího, co v Ústeckém kraji máme.
 

 
 

Ústecký kraj letos spustil do provozu aktivní turistický webový portál Brána do Čech, který obsahuje nabídku turistických atraktivit čtyř destinací Ústeckého kraje – Českého Švýcarska, Českého středohoří, Krušných hor a Dolního Poohří, do kterých je členěná. Uživatel má možnost vyhledávat tipy na výlety, různorodé akce a turistické trasy podle vlastních preferencí, buď se zaměřit na kulturu, sport, cyklovýlety, nabídku pro handicapované, rodiny s malými dětmi a jiné. Práce s webem je velice jednoduchá, navíc se může každý zaregistrovat a sám přispívat do jeho obsahu, takto již učinilo několik stovek lidí. Jde tedy o živý nástroj turistické nabídky, zajímavý je svou interaktivitou, která je u podobných turistických portálů nebo webů ojedinělá. V nejbližších dnech bude spuštěna německá a anglická verze tohoto turistického webu. Portál byl letos oceněn hlavní cenou za nejlepší turistický webový portál na veletrhu cestovního ruchu Regiontour v Brně.

„Autobusy s nezaměnitelným logem BRÁNY míří do kouzelných míst destinace České Švýcarsko. Celkem pět linek vede přes lokality s koncentrací turistických atraktivit, například Sněžník, Arnoltice, Labskou Stráň, Růžovou, Janov, Kunratice a Studený,“ řekl Radek Vonka, radní Ústeckého kraje pro regionální rozvoj a cestovní ruch, spoluautor projektu Brána do Čech. „Smyslem polepů je naučit návštěvníky kraje portál používat a nabídnout jim aktivní trávení volného času, na BRÁNĚ si to své nej najde každý, zkrátka v duchu BRÁNY – KRÁSU HLEDEJTE DOMA,“ dodal Radek Vonka.

 

Připravil: odd. RR a CR ve spolupráci s OTI

b

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 15.6.2011 / 15.6.2011

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém