Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Cestovní ruch a turistika > Cyklostezky > Cyklotrasy v ÚK

 

Brána do Čech se tento týden představí na Slovensku

 
001
Na veletrh cestovního ruchu Slovakiatour v Bratislavě míří Ústecký kraj se svou prezentací Brány do Čech. Ve dnech 19. až 22. ledna 2012 bude na 18. ročníku představena turistická nabídka všech čtyř destinací Ústeckého kraje: Českého Švýcarska, Dolního Poohří, Krušných hor a Českého středohoří.
Tisková zpráva z 19. ledna 2012
 

 
 

Na výstaviště Bratislavské Incheby se každoročně sjede okolo čtyř stovek vystavovatelů z 22 zemí. Jedná se o nejprestižnější veletrh cestovního ruchu na Slovensku a Ústecký kraj pod záštitou České centrály cestovního ruchu CzechTourism zde se svojí nabídkou nemůže chybět.

 

„Vždy jsem rád, když se může kraj pochlubit svými krásami na akcích, jako jsou veletrhy cestovního ruchu. Letos nás jich čeká celá řada a pro návštěvníky máme připravenu širokou paletu propagačních materiálů, které v České republice posbíraly řadu prvních míst, ať už za nejlepší soubor map nebo za nejlepší turistický webový portál. Před týdnem jsme v Brně na veletrhu Regiontour převzali ocenění pro nás zatím nejprestižnějším, a to první místo za jednotnou kampaň,“ řekl Radek Vonka, člen Rady Ústeckého kraje pro cestovní ruch a regionální rozvoj.

 

Do Bratislavy Ústecký kraj odjíždí s materiály v nové grafické podobě, které už na Regiontour Brno lákaly pozornost moderním a poutavým designem.

 
Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá
Vytvořeno / změněno: 19.1.2012 / 19.1.2012

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém