Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Cestovní ruch a turistika > Cyklostezky > Cyklotrasy v ÚK

 
aa
Ústecký kraj ve spolupráci s Magistrátem města Ústí nad Labem vystavuje v prostorách Informačního centra na Mírovém náměstí v Ústí nad Labem od 12. 9. do 25. 9. 2011 to, CO SE LÍBÍ. Líbí se kouzelná místa našeho kraje. Místa, která potěšila jedinečnou atmosférou, nadchla řadu turistů, a ti je potom zvěčnili na svých fotografiích.
 

 
 

Turistický portál Brána do Čech zde představí vítězné snímky jarního kola fotosoutěže Zaostřeno na bránu a řadu jiných obrázků z různých koutů Ústeckého kraje. A nejenom to. Výstava představí i řadu regionálních produktů a výrobků, kouzlo Ústeckého kraje není jenom úchvatná příroda. Řada lidí si ho spojuje s vynikajícím březenským pivem, mýdlem s jelenem, dříve měl každý kluk nožík rybičku z Mikova, každá maminka se chlubila na svátečním stole cibulákem a každý rád jedl lázeňské oplatky z Teplic.

„Výstava prezentuje především zájem obyvatel kraje a turistů odjinud o Ústecký kraj, chuť poznávat, aktivně trávit volný čas a podělit se o zážitky prostřednictvím turistického portálu Brána do Čech, konkrétně zapojením do fotosoutěže. Jsem tomu velice rád, krásu opravdu najdete doma, v Ústeckém kraji,“ řekl krajský radní pro regionální rozvoj a cestovní ruch Radek Vonka.

Přijďte se zkrátka potěšit tím, CO SE LÍBÍ.

 

a

k

ku

po

st

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 11.9.2011 / 11.9.2011

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém