Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

České hráče požene za vítězstvím proti Litvě vyprodaný stadion

 
Reprezentace Jarolím
Čtyři tisíce natěšených diváků a fanoušků české fotbalové reprezentace se ve středu 22. března dočká historického okamžiku. Vůbec poprvé se v krajském městě bude hrát zápas národního týmu.
Tisková zpráva ze dne 14. března 2017
 

 
 

Seniorská reprezentace se v Ústeckém kraji představí již po dvacáté. V 19 případech to bylo vždy v Teplicích. Zápas je vyprodaný a diváci se mohou těšit na momentálně to nejlepší, co může český fotbal nabídnout. Trenér Jarolím navíc do kádru premiérově povolal i Jakuba Jankta z italského Udine.

Duel proti Litvě, který je generálkou na jarní pokračování kvalifikace MS, se odehraje ve středu 22. března se začátkem v 18 hodin na Městském stadionu. „Velmi rádi se našim fanouškům ukážeme na úplně novém místě. Vstupenky se rychle vyprodaly, což je určitě známkou toho, že reprezentační utkání bude zajímavou událostí pro celý ústecký region. Věříme ve výbornou atmosféru na stadionu. Přestože je utkání s Litvou přípravné, pro nás je v současnosti každý dobrý výsledek důležitý. Uděláme pro něj maximum i v Ústí nad Labem,“ uvedl reprezentační brankář Tomáš Vaclík.

Fanoušci v Ústí nad Labem před samotným utkáním s Litvou mohou navštívit také Fan Park s mnoha atrakcemi a soutěžemi. Ten bude situován na parkovišti před nedalekým zimním stadionem a otevřen od tří do půl šesté.

Reprezentace se do Ústí nad Labem přesune den před utkáním s Litvou, tedy v úterý 21. března a ve městě zůstane až do pátku 24. března, kdy se přesune k dalšímu utkání kvalifikace MS do San Marina. Tým Karla Jarolíma má po čtyřech odehraných zápasech bilanci jedné výhry, dvou remíz a jedné porážky.


Nominace ČR na přátelské utkání s Litvou:


Brankáři: Tomáš Vaclík, Jiří Pavlenka, Tomáš Koubek. Obránci: Jakub Brabec, Theodor Gebre Selassie, Pavel Kadeřábek, Tomáš Kalas, Filip Novák, Tomáš Sivok, Marek Suchý. Záložníci: Antonín Barák, Vladimír Darida, Bořek Dočkal, Jakub Jankto, Ladislav Krejčí, Jan Sýkora, Jaromír Zmrhal. Útočníci: Michael Krmenčík, Patrik Schick, Milan Škoda.

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 14.3.2017 / 14.3.2017 | Zveřejnit od: 14.3.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém