Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Čínská podnikatelská delegace jednala o spolupráci s Ústeckým krajem

 
oo
Do Ústeckého kraje zavítali zástupci čínských podnikatelů společnosti Toyoda s politickým doprovodem s cílem rozšířit svou působnost právě do našeho kraje. V předchozím dni navštívili zástupci firmy Toyoda průmyslovou zónu Triangle. Na Krajském úřadu Ústeckého kraje s delegací jednal 1. náměstek hejtmana Martin Klika.
Tisková zpráva ze dne 21. dubna 2018
 

 
 

„Ústecký kraj má navázanou oficiální spolupráci s čínskou provincií Anhui, ale vítáme každý zájem čínských podnikatelů o další kooperaci. Každý takový zájem znamená možnosti investování v krajské průmyslové zóně Triangle a obchodní spolupráce s českými podnikateli,“ řekl v úvodu setkání Martin Klika, kterého doprovázela Drahomíra Miklošová, předsedkyně Kontrolního výboru ZÚK a Radmila Krastenicsová, předsedkyně Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost ZÚK.

Společnost Toyoda se věnuje vývoji, výrobě a aplikací větrných turbín pro výrobu elektrické energie. Zaměřuje se na autonomní systémy turbín, které zásobují elektřinou přímo budovy, rodinné domy či firmy. Jedná se o vyspělou a sofistikovanou technologii s velkou budoucností.

Za čínskou stranu se setkání zúčastnil Zhao Quancheng, zástupce ředitele Správního výboru tangshanské národní High-tech zóny, Li Yongchao, zástupce ředitele Odboru obchodní podpory tangshanské národní High-tech zóny a zástupci společnosti Toyoda Zhao Xin a Wang Haiying.


mm

gg
Za Ústecký kraj se jednání zúčastnili (zleva) Radmila Krastenicsová, předsedkyně Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost ZÚK, 1. náměstek hejtmana Martin Klika a Drahomíra Miklošová, předsedkyně Kontrolního výboru ZÚK

cc
Za čínskou stranu jednání vedli (zprava) Zhao Xin, manažer společnosti Toyoda, Zhao Quancheng, zástupce ředitele Správního výboru tangshanské národní High-tech zóny a Li Xin z Odboru obchodní podpory High-tech zóny

 

jj

 

hh

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 21.4.2018 / 21.4.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém