Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Czechpoint je i v sídle Ústeckého kraje

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
Czechpoint je i v sídle Ústeckého kraje
Občané Ústeckého kraje mají od nového roku možnost vyřídit svoji agendu s úřady jednodušeji, prostřednictvím pracovišť systému Czechpoint. V Ústeckém kraji jich je celkem sedmadvacet a jedno z nich sídlí v hlavní budově centra Krajského úřadu Ústeckého kraje v Ústí nad Labem
 

 
 

TISKOVÁ ZPRÁVA ze dne 9. 1. 2008

 

Czechpoint je i v sídle Ústeckého kraje

 

Občané Ústeckého kraje mají od nového roku možnost vyřídit svoji agendu s úřady jednodušeji, prostřednictvím pracovišť systému Czechpoint. V Ústeckém kraji jich je celkem sedmadvacet a jedno z nich sídlí v hlavní budově centra Krajského úřadu Ústeckého kraje v Ústí nad Labem, na adrese Velká Hradební 48. Kontaktní místo Czechpointu v krajském úřadu je otevřeno v pondělí a ve středu, od 8.00 do 10.00 hodin. Na jednom místě nabízí vyřízení výpisů z obchodního a živnostenského rejstříku, výpis z katastru nemovitostí a výpis z trestního rejstříku.

Pořízení výpisů z katastru nemovitostí, z obchodního rejstříku a z živnostenského rejstříku je shodně zpoplatněno. Částka za první stranu výpisu je zákonem omezena na 100,- Kč, každá další strana výpisu jek zpoplatněna částkou nejvýše 50,- Kč.  Jiná pravidla platí pro pořízení výpisu z Rejstříku trestů. V případě, že je možné vyřídit žádost o výpis elektronicky, zaplatí klient 50,- Kč. V případě, že žádost nemohla být vyřízena elektronicky a musí být manuálně zpracována na pracovišti Rejstříku trestů, musí žadatel doplnit žádost kolkem v hodnotě 50,- Kč. Okolkovanou žádost krajský úřad zašle k dalšímu zpracování.

 

 

Připravil: František Janačík, kancelář hejtmana Ústeckého kraje

oddělení tiskových informací

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

tel. 475 657 788

janacik.f@kr-ustecky.cz

 

 
Zodpovídá: František Janačík
Vytvořeno / změněno: 9.1.2008 / 9.1.2008 | Zveřejnit od-do: 9.1.2008-9.2.2008

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém