Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Cestovní ruch a turistika

 

Delegace z partnerského okresu na návštěvě v Ústeckém kraji

 
Ostróda
Delegace z polského okresu Powiat Ostróda, který je od roku 2014 partnerským regionem Ústeckého kraje, navštívila v rámci návštěvy České republiky také veletrh cestovního ruchu Holiday World v Praze, kde mají nainstalovanou výstavní expozici.
Tisková zpráva ze dne 19. února 2018
 

 
 

„Jsem velmi rád za možnost navštívit další části Ústeckého kraje a projednat další spolupráci s vaším hejtmanem a místními představiteli z oblasti cestovního ruchu. Moji kolegové z okresního úřadu již dojednali konkrétní návštěvnické zájezdy na letošní léto,“ uvedl k návštěvě za delegaci Andrzej Wiczkowski, starosta okresu Ostróda.

 

Okres Ostróda se nachází v turisticky vyhledávané oblasti Západní Mazury. Protějškem destinačních agentur z našeho kraje je polská Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna (ZLOT), který má nově od roku 2017 nově partnerskou smlouvu s destinací České středohoří.

 

Během čtyř dní, které polská delegace strávila v České republice, navštívila i krásy Ústeckého kraje. „Pro delegaci byly zajištěny komentované výlety do Teplic s tématem lázeňství, do Krupky za historií „krušení“ a v neposlední řadě navštívili Litoměřice, kde si prohlédli kromě sakrálních památek a expozice dolu Richard a ochutnali místní vína z Brány do Čech (Porta Bohemica) a pivo z Biskupského pivovaru,“ uvedl Luděk Jirman, ředitel Destinační agentury České středohoří, o.p.s.


Ostróda
Do stánku partnerského okresu Ostróda na veletrhu Holiday World v Praze zavítal také bývalý radní Ústeckého kraje a nynější člen správní rady destinační agentury České středohoří Jan Szántó (vpravo).

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 19.2.2018 / 19.2.2018 | Zveřejnit od: 19.2.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Cestovní ruch a turistika

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce: Pavel Grund

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém