Orientační nabídka

Ústecký kraj    

Aktuální téma: Doprava


Cesta: Titulní stránka > Doprava

 

 

Důležité dokumenty 

 • [14.3.2014] Na průzkumu dopravy se podíleli žáci ústecké průmyslovky
  DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova
  Studenti oboru Dopravní prostředky na Střední průmyslové škole Ústí nad Labem, která patří mezi příspěvkové organizace Ústeckého kraje, pomáhali zjišťovat potřebné informace o linkách městské hromadné dopravy. Pozorování se věnovali minulý týden i o víkendu. Průzkumy si vyžádal Odbor dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Ústeckého kraje.
  Složka dokumentů: Tiskové informace

 • [26.2.2014] Krušnohorská dopravní komise jednala v Brandově
  001
  Dopravní komise Euroregionu Krušnohoří připravila další jednání v Brandově na Mostecku, v obci u hranic se sousedním Saskem. Účastníci se seznámili s dosavadní realizací mezinárodního programu Cíl 3 a zabývali se náměty na dopravní projekty v novém období. Schůze se zúčastnili i zástupci kraje v čele s radním Jaroslavem Komínkem.
  Složka dokumentů: Tiskové informace

 • [29.1.2014] Ústecký kraj uzavřel další z desetiletých smluv s autobusovými dopravci
  1
  Ústecký kraj uzavřel pátou smlouvu na zajištění autobusové dopravy v jedné z oblastí kraje. Smlouvy jsou platné od roku 2015 na deset let a zajišťují občanům kraje veřejnou dopravu moderními nízkopodlažními autobusy. Oblast Vejprtsko vysoutěžila společnost BusLine a.s.
  Složka dokumentů: Tiskové informace

 • [24.1.2014] Na Kocoura teď i vlakem do zastávky Pivovar
  1
  Železnice v kraji má novou zastávku, první soukromou v síti českých železnic, kterou vybudoval na své náklady majitel varnsdorfského pivovaru Kocour. Novou zastávkou se podstatně zlepší dostupnost známého regionálního pivovaru, ke kterému pořádají výlety turisté i z většího okolí.
  Složka dokumentů: Tiskové informace

 • [11.12.2013] Hlasující rozhodli – Dopravcem roku je Autobusy Karlovy Vary a.s.
  a
  Nejlepším dopravcem Ústeckého kraje v roce 2013 zvolili cestující společnost Autobusy Karlovy Vary a.s. Na druhou příčku vystoupaly České dráhy, a.s., které získaly i další ocenění ve vedlejších kategoriích. Třetí pozice patří autobusovému dopravci BusLine a.s. V šestém ročníku ankety Dopravce roku 2013 hlasovalo více než 1600 cestujících.
  Složka dokumentů: Tiskové informace

 • [6.12.2013] Kraj poděkoval myslivcům za pachové ohradníky, které chrání řidiče i zvěř
  001
  Pachové ohradníky pomáhají odrazovat divokou zvěř od vstupu na silnice, kde by mohla způsobit dopravní nehody. Podél komunikací v regionu je aplikují myslivci od roku 2008 a kraj jejich aktivity pravidelně finančně podporuje. Na společném setkání se mluvilo o plánech na rok 2014. Nápad, který se jako první realizoval v Ústeckém kraji, se postupně šíří po celé republice.
  Složka dokumentů: Tiskové informace

 
 

Nové dokumenty 

 

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání | nápověda

Doporučujeme 

Kontakt 

 
Odbor dopravy a silničního hospodářství Garant: Ing. Jindřich Franěk, vedoucí odboru E-mail: franek.j@kr-ustecky.cz Telefon: +420 475 657 525 Adresa:
Velká Hradební 3118/48
40002 Ústí nad Labem
 

 

Témata 

[CNW:Counter]
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | Registrovat se