Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Doprava


Cesta: Titulní stránka > Doprava

 

Další zdroje

 
 • Změny v roce 2015
 • BESIP
 


Aktuálně

 • Omezení provozu na silnicích II. a III. třídy [XLSX, 21 kB]
  V přiloženém souboru naleznete přehled omezení provozu na silnicích II. a III. třídy v Ústeckém kraji (stavební akce správce komunikace) v roce 2017. Aktualizace k 23.6.2017. (27.6.2017)

 • Podívejte se na zahájení turistické sezony v Krušných horách s Dopravou Ústeckého kraje
  Destinační agentura Krušné hory byla jednou z posledních, která zahájila turistickou sezonu. Letos dokonce ve spojení s Dopravou Ústeckého kraje. Na vrcholu Komáří vížky, kam vede nejdelší lanovka bez mezistanice v České republice, se turisté, cyklisté a rodiny s dětmi mohli těšit na pestrý program. (21.5.2017)

 • Přijeďte zahájit turistickou sezónu v Krušných horách s Dopravou Ústeckého kraje na Komáří vížku
  V sobotu 20. května od 9 do 17 hodin pořádá Ústecký kraj a Destinační agentura Krušné hory ve spolupráci s Lesy ČR, společností Sport Krupka, městem Krupka, Pivovarem Zíchovec, BESIPem, Týmem silniční bezpečnosti, Restaurací na Komáří vížce a Autodromem Most Zahájení turistické sezóny v Krušných horách s Dopravou Ústeckého kraje na Komáří vížce. (16.5.2017)

 • Starostové obcí Šluknovského výběžku debatovali v Doubici o železniční dopravě
  Na 12. jednání Sdružení pro rozvoj Šluknovska byl do Doubice pozván hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, náměstek hejtmana Jaroslav Foldyna, vedoucí odboru dopravy Jindřich Franěk a vedoucí oddělení silničního hospodářství Jakub Jeřábek. (2.5.2017)

 • Dopravní konference s Besipem & FZŠ v Ústí nad Labem
  Pátý ročník Dopravní konference s BESIPEM & Fondem zábrany škod se pro Ústecký kraj uskutečnil 27. dubna 2017 v Congress hotelu Clarion v Ústí nad Labem. Opět i v letošním roce byl o konferenci zájem a zúčastnilo se jí přes 100 účastníků. Hlavním programem konference je v tomto roce vliv (ne)kvalitního veřejného osvětlení a vliv snížené viditelnosti na dopravní nehodovost. Záštitu k Dopravní konferenci udělil mimo jiné i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. (28.4.2017)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém