Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Ústecký kraj


Cesta: Titulní stránka

 

Aktuálně

 • Oráči změřili síly v dalším ročníku krajského mistrovství v orbě
  V sobotu 22. července se ve Vysočanech na Chomutovsku konal druhý ročník Otevřeného mistrovství Ústeckého kraje v orbě. Zúčastnili se také soutěžící z nedalekého Německa. Akce se uskutečnila pod záštitou krajské radní Jitky Sachetové a nenechal si ji ujít také hejtman Oldřich Bubeníček. (24.7.2017)

 • Hejtman přijal osobní pozvání do Libochovan na vyhlášení Vesnice roku
  Letošním vítězem krajského kola soutěže Vesnice roku jsou Libochovany na Litoměřicku. Zlatou stuhu si převezme starostka Miroslava Vencláková 18. srpna, která spolu s místostarostkou Eliškou Pláničkovou osobně pozvala na slavnostní vyhlášení vítězů hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka. (24.7.2017)

 • V Mukově vzpomněli pietním aktem na americké hrdiny
  Vzpomínkové akce u příležitosti 73. výročí sestřelení amerických letců při náletech na teplický region v průběhu 2. světové války se v sobotu 22. července v Mukově nedaleko Bíliny spolu se zástupci řady institucí zúčastnil také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. (23.7.2017)

 • Hejtman obdržel unikátní sbírku Palackého Dějin národa českého v Čechách a v Moravě
  Vlastimil Svoboda a Jaroslav Havel z Ottova nakladatelství v Praze přinesli hejtmanovi Ústeckého kraje Oldřichu Bubeníčkovi pětidílné stěžejní dílo české historiografie Dějiny národa českého v Čechách a v Moravě od Františka Palackého, ve kterém byla poprvé formulována filozofie českých dějin a idea českého národa. (21.7.2017)

 • Jednání o převodu Lužické nemocnice budou dál pokračovat, Rumburk provádí důkladný audit
  Rumburské nemocnici svitne naděje na lepší zítřky. Na půdě Krajského úřadu Ústeckého kraje podepsal dne 20. července hejtman Oldřich Bubeníček (za Ústecký kraj) se starostou města Rumburk Jaroslavem Sykáčkem Memorandum o zajištění zdravotních služeb ve Šluknovském výběžku společností Lužická nemocnice a poliklinika, a. s. Akce se zúčastnil také Stanislav Rybák, náměstek hejtmana, Petr Severa, vedoucí odboru zdravotnictví a Karel Schäfer, předseda představenstva Lužické nemocnice a polikliniky. (21.7.2017)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém