Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Fotbalová horečka stoupá: na fanoušky čeká spousta zábavy

 
Fanoušek
Již ve středu 22. března se česká fotbalová reprezentace premiérově představí v Ústí nad Labem. Duel s Litvou je dlouho dopředu vyprodaný, svěřenci Karla Jarolíma se mohou těšit na bouřlivou kulisu.
Tisková zpráva ze dne 20. března 2017
 

 
 

Jsem zvědavý, jak se změnilo prostředí v Ústí, kde jsem chytal naposledy ještě za Vítkovice. To už je strašně dlouhá doba,“ usmíval se při vzpomínce na místo konání zápasu gólman Tomáš Vaclík a doplnil: „Teď je v Ústí nový stadion a zajímá mě, jak se prostředí změnilo. A samozřejmě jsem moc rád, že fanoušky náš zápas táhne. Věřím, že se dočkají dobrého utkání.“

Česká fotbalová reprezentace vyjde vstříc také těm fanouškům, kteří na samotný duel s litevským soupeřem nesehnali vstupenky. „Obrovský zájem sportovních příznivců o středeční zápas nás samozřejmě těší. Celý region utkáním žije, velký díky patří v tomto směru také městu Ústí nad Labem a Ústeckému kraji,“ uvedl tiskový mluvčí národního týmu Pavel Pillár. „Po dohodě s trenérem jsme se zároveň rozhodli zpřístupnit veřejnosti kompletní úterní trénink, aby reprezentanty na vlastní oči mohlo vidět co možná nejvíce fanoušků.“

Otevřený trénink českého celku odstartuje v úterý 21. března od 17 hodin, brány hlavní tribuny ústeckého stadionu se otevřou již v půl páté. Vstup je pro všechny zdarma, na místě budou k dispozici také toalety a stánek s občerstvením.

Tím však nabídka pro fanoušky nekončí. V den utkání se totiž nedaleko stadionu rozběhne #Ceskarepre Fan Park. Příchozí se mohou těšit na celou řadu atrakcí, soutěží, zábavy, jídla a pití. Každý fanoušek si navíc může odnést dárek takřka bez práce. Na všechny zájemce totiž čeká „Cesta Fanouška“, po jejímž kompletním absolvování získávají fotbaloví nadšenci atraktivní cenu.

K dispozici bude například stanoviště Puma s možností vyzkoušet si nové modely kopaček při slalomu nebo střelbě na branku, v provozu budou oblíbené fotbalové klece, malování na obličej a spousta dalšího. Svoje umění předvede několikanásobný mistr světa ve Freestyle Footbag Honza Weber, moderátorem celé akce bude Kamil Bílský z Hitradia FM. Vstup je zdarma.

Samotný duel České republiky s Litvou odstartuje ve středu 22. března od 18 hodin. 

OTEVŘENÝ TRÉNINK ČESKÉ FOTBALOVÉ REPREZENTACE

Termín: 21. 3. 2017
Místo: Městský stadion v Ústí nad Labem

Čas: 17:00 - 18:00
Vstup: zdarma

FAN PARK

Termín: 22. 3. 2017
Místo:
parkoviště u Zimního stadionu (cca 200m od fotbalového stadionu)
Čas: 
15:00 - 17:45
Vstup: zdarma

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 20.3.2017 / 20.3.2017 | Zveřejnit od: 20.3.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém