Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Gratulujeme: Ocenění v soutěži Přívětivý úřad 2017 zamířilo do Klášterce nad Ohří

 
foto
Městský úřad v Klášterci nad Ohří byl 22. listopadu oceněn v soutěži Přívětivý úřad 2017. A to hned dvakrát: v rámci Ústeckého kraje zvítězil, v celorepublikové konkurenci se umístil na stříbrné příčce.
 

 
 

"Ocenění jsme si vysloužili za spolupráci s veřejností, konkrétně za pilotní projekt participativního rozpočtu Společně pro Klášterec a také za celý mix komunikačních nástrojů, které se komunikaci s veřejností používáme, říká starosta města Štefan Drozd, který tuto cenu převzal společně s tajemnicí úřadu Radkou Hodicovou.

Klášterecká radnice se tak nově objevuje v publikaci Přívětivý úřad 2017, ve které jsou shrnuty příklady dobré praxe z českých i moravských měst. „Máme tedy další zdroj inspirace, co dalšího bychom ve městě mohli vylepšit,“ dodává starosta a slibuje, že ocenění vnímá především jako závazek k dalšímu zlepšování služeb pro občany.

Ze všech krajů v soutěži zabodoval nejlépe Ústecký kraj, neboť kromě druhého místa pro naše město byla oceněna i Česká Kamenice, která skončila o příčku níže. Celorepublikovým vítězem se stalo město Příbor.

Soutěž Přívětivý úřad, kterou vyhlašuje Ministerstvo vnitra České republiky, si podle slov náměstka ministra vnitra Petra Mlsny klade za cíl zmapovat stav služeb ve veřejné správě a ocenit starosty, tajemníky a další pracovníky úřadů za jejich úsilí o zavádění nadstandardních a inovativních služeb a za posouvání městských úřadů mezi moderní a efektivní instituce.

Ministerstvo vnitra ocenilo celkem 14 úřadů obcí s pověřeným obecním úřadem za jejich nadstandardně kvalitní servis služeb. O oceněných více zde http://www.kvalitavs.cz/privetivy-urad-obci-ii-typu-2017/ 

Zdroj www.klasterec.cz 

foto

foto
Slavnostního předávání cen se za Krajský úřad Ústeckého kraje zúčastnila vedoucí odboru Monika Zeman (úplně vlevo).

foto


 

 


 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 24.11.2017 / 24.11.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém