Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Hejtman Oldřich Bubeníček přijal pozvání na setkání s americkým vedením společnosti UNIFRAX

 
foto
Za účelem seznámení se s rozvojem společnosti v Ústeckém kraji přijali hejtman Oldřich Bubeníček a radní pro oblast investic, majetku a ekonomiky Ladislav Drlý pozvání na setkání se zástupci vedení americké společnosti UNIFRAX do závodu v Dubí u Teplic.
 

 
 
Společnost UNIFRAX, která je předním světovým výrobcem na zpracování žárovzdorných materiálů, má svůj závod také v Dubí. Přátelské schůzky se zúčastnil jednatel společnosti Petr Škvára, ekonomická ředitelka Miroslava Kubíčková, zástupci z vedení americké společnosti Duncan Yardley a Michael Murtagh, kteří pohovořili o dalším plánovaném rozvoji společnosti. „I kvůli politice zvyšování zaměstnanosti je rozvoj investic v našem kraji důležitý,“ nechal se slyšet hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Management společnosti dál představil své „know how“, produkty, vize a fungování. V závěru setkání následovala samotná prohlídka provozu výroby.

foto
Jednatel společnosti Unifrax Petr Škvára přivítal hejtmana Oldřicha Bubeníčka.

 

foto
Setkání s vedením společnosti. Zleva ředitel pro proces a vakuové tvarovaní Radek Havlík, krajský radní Ladislav Drlý, jednatel Petr Škvára, hejtman Oldřich Bubeníček, ekonomická ředitelka Miroslava Kubíčková, zástupci amerického vedení Michael T. Murtagh a Duncan Yardley a Kamil Berka, lean manager společnosti.  

foto
Prohlídka samotného provozu.

foto
Společnost UNIFRAX je předním světovým výrobcem na zpracování žárovzdorných materiálů.

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Voleníková
Vytvořeno / změněno: 16.4.2016 / 16.4.2016 | Účinnost od-do: 16.4.2016-31.5.2016

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém