Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Hlavní web

 
 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 5020 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 187 188 189 190 -191- 192 193 194 195 ... 201  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
11.3.2010Včera byla zahájena boxerská GRAND PRIX 2010
Ještě před slavnostním zahájením 41. Grand Prix se na Stříbrníkách boxovalo a včerejších 32 vyřazovacích bojů se pak protáhlo dlouho do noci. Finále této významné sportovní akce města i kraje se uskuteční v sobotu 13. března vpodvečer.
Mgr. Zbyněk Šebesta
10.3.2010Sociální služby: radní Jana Ryšánková v Klášterci n. O.
V doprovodu starosty města J. Houšky a místostarosty M. Bilíka navštívila Domov pro seniory tamního městského ústavu sociálních služeb, pracoviště sociálního odboru města, které řídí Šárka Řeháčková a dále azylový dům Naděje a také Radku, o. s., k jejímž nejlepším akcím patří program Šikulka a Všeználek.
Mgr. Zbyněk Šebesta
9.3.2010Setkání hejtmanky se spolkovým poslancem
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová za přítomnosti jejího náměstka Arna Fišery dnes jednala se spolkovým poslancem Heinz - Peterem Hausteinem, kterého doprovázel Michael Eilenberger z občanské iniciativy „Protivítr Krušných hor“.
RNDr. Zdeněk Rytíř
9.3.2010Svátek žen i na krajském úřadu
J. B. Foerster: "Ženy? Věčné téma, nerozřešitelná záhada, největší myslitelná krása a radost, největší myslitelná bolest, mystické květy na stromě života, ukazovatelky cesty k ideálu, k Věčnu."
Mgr. Zbyněk Šebesta
9.3.2010Studie budoucího labského přístaviště
K této zprávě je přiložen dotazník, jehož vyplněním se můžete zúčastnit ankety a tom, jak vám slouží a jak využíváte lodní dopravy po Labi nebo o budoucí podobě přístaviště v krajském městě...
Mgr. Zbyněk Šebesta
8.3.2010Poděkování a blahopřání ženám k MDŽ
Příjemná plavba z Litoměřic proti proudu Labe až téměř pod Roudnici n. L. a zase zpět pod nový Most Generála Chábery byla vyplněna upřímnými debatami o poslání žen v naší politice i ve veřejném životě, o práci měst a obcí a spolupráci s Ústeckým krajem.
Mgr. Zbyněk Šebesta
5.3.2010Projekt Po stopách praotce Čecha startuje na vlastním webu
Projekt z oblasti podpory cestovního ruchu s názvem Po stopách praotce Čecha, jehož cílem je změnit vnímání Ústeckého kraje a přilákat do něj více návštěvníků, startuje na svém vlastním webu www.praoteccech.cz. Po měsících příprav můžeme našeho kresleného praotce Čecha a vše, co s tímto projektem souvisí, pustit do světa a představit obyvatelům kraje i jeho návštěvníkům.
RNDr. Zdeněk Rytíř
5.3.2010Cena Křesadlo 2009 dobrovolníkům
Osmý ročník Křesadla 2009 vyvrcholil včera, ve čtvrtek 4. března, v Činoherním studiu v Ústí nad Labem - Střekově. Ceny obdrželo šest dobrovolníků z našeho regionu. Slavnostního večera se zúčastnili také představitelé Ústeckého kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
4.3.2010Vlakové soupravy CityElefant také do Mostu
Vlaky CityElefant cestující veřejnost již zná, ale poprvé budou nasazeny tento víkend (a potom o sobotách a nedělích) také na trati Děčín - Ústí nad Labem - Most, tedy v regionální dopravě Ústeckého kraje a zatím na polovině spojů. České dráhy je využijí nově také na některé rychlíky mezi Děčínem a Prahou...
Mgr. Zbyněk Šebesta
4.3.2010Nový investor oznámil záměr postavit v zóně Triangle svůj závod
Plánovaný podnik by se měl zaměřit na opravy plynových turbín z celé Evropy, Afriky a Středního východu. Investor vybíral místo pro realizaci svého záměru mezi dvaceti lokalitami v Evropě a nakonec se rozhodl pro Ústecký kraj. Hejtmanka Jana Vaňhová vyjádřila přesvědčení, že spolupráce investora, kraje a agentury CzechInvest završí projekt úspěchem.
RNDr. Zdeněk Rytíř
4.3.2010O projektu Naslouchejme hlasu venkova
V prvním roce realizace projektu bylo stanoveno, zmapováno a vyhodnoceno jeho pilotní území. Zapojené obce prostřednictvím dotazníků předaly Pracovnímu týmu projektu své náměty, které byly zapracovány do návrhu čtyř naučných stezek určených především pro odborníky, ale i pro školy a rodiny s dětmi.
Mgr. Zbyněk Šebesta
4.3.2010Ústecký kraj podporuje také box
Blíží se 41. ročník mezinárodního boxerského turnaje Grand Prix 2010. O přípravách na Velkou cenu hovořili na krajském úřadu zástupci pořádajího SKP Sever s hejtmankou Janou Vaňhovou. Zároveň poděkovali za podporu Ústeckého kraje tomuto sportovnímu odvětví.
Mgr. Zbyněk Šebesta
3.3.2010Ústecký kraj žádá dopravce o zajištění přepravy obyvatel
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová vyzývá dopravce v Ústeckém kraji, aby bez ohledu na výsledek jednání odborářů zajistili zítra přepravu obyvatel kraje do zaměstnání. „Chápu oprávněnost požadavků odborů v dopravě, přesto řešení situace stávkou považuji za krajní řešení a vyzývám Dopravní podnik města Ústí nad Labem a další dopravce v Ústeckém kraji, aby bez ohledu na finální rozhodnutí odborů zítra zajistili dopravní obslužnost kraje“, uvedla Jana Vaňhová.
RNDr. Zdeněk Rytíř
3.3.2010Nádherná tělocvična teplické hotelové školy
Nákladem 45 milionů byla v areálu Hotelové školy Teplice, p.o. Ústeckého kraje pořízená nová investice: tělocvična s dostavbou. Více než 650 žákům, desítkám pedagogů a zaměstnanců školy a nakonec i teplické veřejnosti začala sloužit oficiálně právě včera, v úterý 2. března 2010.
Mgr. Zbyněk Šebesta
2.3.2010Dohoda o spolupráci kraje s neziskových sektorem
Za účasti hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové, náměstka hejtmanky Arna Fišery a členky Rady Ústeckého kraje Jany Ryšánkové se v úterý 2. března uskutečnilo setkání s představiteli Asociace neziskových organizací Ústeckého kraje (ANOÚK) v čele s jejím předsedou Janem Eichlerem. Součástí tohoto setkání byl podpis Prohlášení, ve kterém je specifikována spolupráce obou zúčastněných stran.
RNDr. Zdeněk Rytíř
2.3.2010MINISTERSTVO VNITRA PŘERUŠILO SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ VEDENÉ PROTI ÚSTECKÉMU KRAJI
Ústí nad Labem, 1. března 2010 - Ústecký kraj dnešního dne obdržel informaci o rozhodnutí Ministerstva vnitra ČR (MV ČR) o přerušení správního řízení, které MV ČR zahájilo dne 6. 1. 2010 proti Ústeckému kraji ve věci proplácení regulačních poplatků.
RNDr. Zdeněk Rytíř
1.3.2010Pět pohárů hejtmanky a diplomy mladým sportovcům
Hejtmanka Jana Vaňhová spolu s náměstkem Arnem Fišerou a předsedou komise pro sport a tělovýchovu Jindřichem Stádníkem předala pět broušených pohárů třem zlatým medailistům z nedávných Her IV. Zimní olympiády dětí a mládeže v Liberci, juniorkám aerobicu z MS na ostrově Martinique a jeden pohár byl určen i mladé plavkyni.
Mgr. Zbyněk Šebesta
1.3.2010Navrhněte, kdo získá prestižní cenu za ekologiiMgr. Zbyněk Šebesta
26.2.2010Hejtmani se sešli na 11. zasedání Rady Asociace krajů ČR
V pátek dne 26. února 2010 se na zámku Červený Hrádek u Chomutova konalo 11. zasedání Rady Asociace krajů České republiky, jehož hostitelkou byla hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová. Přítomni byli hejtmani nebo jejich náměstci ze všech krajů ČR.
Mgr. Zbyněk Šebesta
26.2.2010Aktivity Ústeckého kraje v Evropské síti chemických regionů
Delegace Ústeckého kraje se tento týden zúčastnila zasedání Valné Hromady a Výkonného výboru ECRN v Bruselu.
Mgr. Magdalena Hanáčková
25.2.2010Hejtmanský den v Chomutově
Další ze série hejtmanských dnů se uskutečnil 25. února 2010 v Chomutově. Novinkou byl nový koncept těchto setkání. Starostové z Chomutovska měli možnost již dopředu upozornit na problémy, jež je trápí.
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.2.2010Výtvarníci pro kraj
Ústecký kraj vyhlásil výtvarnou soutěž Ústecký kraj tvýma očima.
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.2.2010Ústav sociální péče Háj u Duchcova
V ústavu sociální péče proběhla rekonstrukce za více než 24 milionu korun. Slavnostní otevření se konalo za účasti radní pro sociální oblast Jany Ryšánkové.
Bc. Iveta Pelikánová
22.2.2010Výhled na zlepšení železniční cesty v Ústeckém kraji
Zástupci kraje se sešli s představiteli Správy železniční dopravní cesty, s.o., aby zhodnotili reakci na požadavky, které Ústecký kraj na sklonku loňského roku formuloval směrem k SŽDC.
Mgr. Magdalena Hanáčková
19.2.2010Dvakrát o cestovním ruchu a projektech s Radkem Vonkou
Dvě zajímavá jednání, jejichž výsledky by mohly pomoci k lepší propagaci Ústeckého kraje, se odehrála včera za účasti radního pro cestovní ruch a regionální rozvoj Radka Vonky.
Mgr. Magdalena Hanáčková

Zobrazeno je 25 z celkem 5020 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 187 188 189 190 -191- 192 193 194 195 ... 201  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Hlavní web - 2014

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém