Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Hlavní web

 
 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 5199 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 187 188 189 190 -191- 192 193 194 195 ... 208  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
30.6.2010Vesnicí roku 2010 v Ústeckém kraji se stalo Březno
Zlatou stuhu a titul Vesnice roku získala v Ústeckém kraji obec Březno (okres Chomutov). Stejně jako další krajští vítězové, i obec Březno postupuje do celostátního kola soutěže Vesnice roku.
Mgr. Magdalena Hanáčková
29.6.2010Ústecký kraj pokračuje v kontrolách kvality železniční dopravy
Z nové smlouvy o zajištění dopravní obslužnosti, kterou má Ústecký kraj uzavřenou s Českými drahami, vyplývá možnost kontrolovat kvalitu poskytovaných služeb. Proto pracovníci odboru dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Ústeckého kraje vyrážejí na inspekční cesty.
Mgr. Magdalena Hanáčková
28.6.2010Milion korun: Rychlé peněžní dary obcím a občanům
Na vedlejším snímku podepisují náměstek hejtmanky Arno Fišera a starostka Kunratic Květa Božíková darovací smlouvu, podle níž poskytne Ústecký kraj této obci 175 tisíc korun na částečnou úhradu nákladů likvidace škod z červnové živelní pohromy. Dnes a zítra se na krajském úřadu finanční dary vyplácejí...
Mgr. Zbyněk Šebesta
28.6.2010O naplňování dohody s Vládou Republiky srbské
Republika srbská je jednou ze dvou entit federativní Bosny a Hercegoviny. Má rozlohu téměř 25 tisíc kilometrů čtverečních a 1,491 milionu obyvatel. Od dubna letošního roku s ní má Ústecký kraj podepsánu dohodu o spolupráci.
Mgr. Zbyněk Šebesta
28.6.2010Úspěšní mladí karatisté se přišli pochlubit svými poháry a medailemi
Karatisté z ústeckého sdružení Shotokan Klub Rajchert – Sport Union u příležitosti 20. výročí svého působení přišli v pondělí 28. června představit svoje sportovní úspěchy na Krajský úřad Ústeckého kraje. Setkání se za Ústecký kraj zúčastnil radní Petr Jakubec a přeseda výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Oldřich Bubeníček.
RNDr. Zdeněk Rytíř
28.6.2010Česká Street Party v Bruselu přilákala tisíce lidí
Česká hudba, tradiční speciality a prezentace regionů, organizací a firem přilákaly v pátek 25. června tisíce lidí na českou street party v Bruselu. Největší česká akce v sídelním městě unijních institucí se letos konala již počtvrté. Ústecký kraj zde představila jeho hejtmanka Jana Vaňhová.
RNDr. Zdeněk Rytíř
28.6.2010Den ozbrojených sil v Litoměřicích
Na několika stanovištích vodního cvičiště u Labe se v pátek 25. června uskutečil v Litoměřicích "nultý" ročník Dne ozbrojených sil. Ukázku vojenské a policejní techniky a výzbroje i konkrétní činnost policistů a vojáků ocenila především litoměřická školní mládež. Akce se zúčastnili také Pavel Kouda a Arno Fišera, náměstci krajské hejtmanky Jany Vaňhové.
Mgr. Zbyněk Šebesta
26.6.2010Na Litoměřicku se propojily páteřní cyklostezky Labe–Ohře cyklotrasou a přívozem
V sobotu 26. června se slavnostně otevřel přívoz a cyklotrasy v Nučničkách na Litoměřicku za účasti vicehejtmana Pavla Koudy a radních Ústeckého kraje Jany Ryšánkové a Jiřího Šulce. Nová převozní loď byla pokřtěna jménem Sv. Anny. Cyklisté si přívoz ihned vyzkoušeli.
RNDr. Zdeněk Rytíř
25.6.2010Skvostné vitráže na empoře mosteckého chrámu
Náročná rekonstrukce mohla být realizována jen díky velkorysé finanční podpoře Ústeckého kraje, který na obnovu vitráží vynaložil v předcházejících letech více než 16 milionů korun. Ozdobná okna jsou dílem vídeňské školy z konce 19.století a stávají se tedy opět součástí mostecké gotické stavby.
Mgr. Zbyněk Šebesta
25.6.2010Zpřístupněn chomutovský železniční depozitář!
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová, náměstek generálního ředitele Českých drah pro osobní přepravu Antonín Blažek, generální ředitel Národního technického muzea Praha Horymír Kubíček a ředitel Železničního muzea NTM Jiří Střecha zahájili ve čtvrtek dopoledne čtyři Dny otevřených dveří v depozitu NTM v chomutovském lokomotivním depu.
Mgr. Zbyněk Šebesta
25.6.2010Czech Street Party v Bruselu
Stálé zastoupení ČR při EU a zastoupení českých regionů, firem a organizací dnes pořádá další ročník Czech Street Party, která se bude konat od 16:00 do 23:00 hodin již tradičně v ulici Caroly před budovami Stálého zastoupení České republiky při Evropské unii a Českého domu. Motto letošního ročníku je „10 let českých regionů”.
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.6.2010Výsledky z jednání s provozovatelem tušimické recyklační linky
Dnes v dopoledních hodinách proběhlo z iniciativy Krajského úřadu Ústeckého kraje předběžné jednání v provozovně společnosti GRG Investment, a.s. k otázce dalšího provozu zařízení ke zpracování odpadních pneumatik, v němž došlo v minulém týdnu k požáru skládky pneumatik.
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.6.2010Ústecký kraj bude spolupracovat s Agrofert Holding, a.s.
Slavnostní podpis smlouvy o vzájemné spolupráci mezi Ústeckým kraje a společnostmi Agrofert Holding, a.s., Lovochemie, a.s. a Preol, a.s. se dne 23. června uskutečnil na zasedání krajského zastupitelstva.
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.6.2010Blokáda silnice ve Velemíně: Za dostavbu dálnice D8
Protestní akce ve Velemíně důrazně upozornila na problémy, které přináší nejen této obnci hustá doprava na objízdné trase nedokončené D8. Několik set nákladních i osobních aut a kaminonů se na půl hodiny zastavilo...
Mgr. Zbyněk Šebesta
23.6.2010Ústecký kraj pomůže regionům postiženým povodněmi
Zastupitelstvo Ústeckého schválilo poskytnutí finančních prostředků na humanitární pomoc v celkové výši 2,5 mil. Kč pro Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj, které byly postiženy povodní.
Mgr. Magdalena Hanáčková
23.6.2010Již osmé Sportovní hry v Opárně na Litoměřicku
Od pondělí až do čtvrtečního dopoledne patří kemp Jordán v malebném údolí pod Lovošem VIII. ročníku Sportovních her uživatelů služeb z domovů pro osoby se zdravotním postižením. I ti se tak mají možnost bavit, soutěžit a poznávat nové kamarády v docela novém prostředí.
Mgr. Zbyněk Šebesta
23.6.2010Ústecký kraj od 1. července přestává ve svých zařízeních proplácet poplatky ve zdravotnictví
Zastupitelstvo Ústeckého kraje dnes rozhodlo, že Ústecký kraj od 1. července skončí s proplácením regulačních poplatků ve zdravotnictví. Ty kraj proplácel na základě veřejného příslibu ze dne 25. 3. 2009, účinného ode dne 1. 4. 2009.
Mgr. Magdalena Hanáčková
23.6.2010Zastupitelstvo schválilo příspěvek na odstranění následků povodní
Zastupitelé dnes rozhodli o poskytnutí darů obcím a občanům Ústeckého kraje dotčeným povodní z června 2010.
Mgr. Magdalena Hanáčková
23.6.2010Ústecký kraj má nejméně problémů s dluhy
Renomovaný ekonomický deník E15 dnes uveřejnil informaci, že mezi regiony měl loni nejméně problémů s dluhy Ústecký kraj.
Mgr. Magdalena Hanáčková
23.6.2010Vítězem programu Třídíme ve škole je základní škola Povrly
Včera se uskutečnilo vyhlášení výsledků školního programu „Třídíme ve škole“ za školní rok 2009/2010. Program má za cíl podpořit třídění odpadů vzniklých ve školách.
RNDr. Zdeněk Rytíř
23.6.2010Dny otevřených dveří v železničním depozitáři v Chomutově
Ve dnech 24. až 27. června 2010 proběhnou v depozitáři Železničního muzea NTM v Chomutově Dny otevřených dveří. Široká veřejnost bude mít jedinečnou příležitost navštívit běžně nepřístupné prostory, ve kterých jsou deponována historická kolejová vozidla Národního technického muzea.
Mgr. Zbyněk Šebesta
22.6.2010Evropská obchodní akademie slavnostně otevřena
Radní Ústeckého kraje Petr Jakubec, Radek Vonka a René Budjač dnes slavnostně ukončili rekonstrukci Evropské obchodní akademie v Děčíně. Náročná rekonstrukce si vyžádala kromě investičních nákladů z rozpočtu kraje také téměř 42 milionů korun z Regionálního operačního programu.
Mgr. Magdalena Hanáčková
22.6.2010Trofeo Niké Bohemia
Projekt Trofeo Niké Bohemia 2010 je zaměřen na podporu turistického ruchu v České republice. Jeho pilotní díl se uskutečnil v roce 2006 v Moravskoslezském kraji jako Trofeo Niké Silesia a od té doby je pořádán každoročně....
Mgr. Zbyněk Šebesta
22.6.2010Hejtmanka Jana Vaňhová žádá ekology: Neblokujte dostavbu dálnice
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová požádala otevřeným dopisem ekologické sdržení Děti Země, aby přestali bránit dostavbě dálnice D8. Ekologové záměrně blokují dostavbu dálnice žalobami u Nejvyššího správního soudu a stížnostmi u Evropské komise. Urychlené dokončení dálnice D8 je jednou z hlavních priorit Ústekého kraje.
Mgr. Magdalena Hanáčková
22.6.2010Vyhlášena soutěž SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK 2010
Cena je prestižním oceněním živnostníka, malé, střední či velké firmy s právem užívat ocenění „Spokojený zákazník“. Záštitu převzala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová. Předsedou Odborné komise pro ochranu spotřebitele v našem regionu je krajský zastupitel Petr Husák, předseda sociálního výboru ZÚK.
Mgr. Zbyněk Šebesta

Zobrazeno je 25 z celkem 5199 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 187 188 189 190 -191- 192 193 194 195 ... 208  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Hlavní web - 2014

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém