Logo Ústeckého kraje

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Děčín

Děčín

Chomutov

Chomutov

Litoměřice

Litoměřice

Louny

Louny

Most

Most

Teplice

Teplice

Ústí nad Labem

Ústí nad Labem


 
 
 
 

Aktuálně

 • Olympiáda dětí a mládeže začala. Ústeckou výpravu přivedla na zahajovací ceremoniál boxerka Bytyqi
  1
  Zapálením olympijského ohně zahájila fenomenální rychlobruslařka Martina Sáblíková Olympiádu dětí a mládeže v Brně, která je soutěží krajských výprav. Ústecký kraj na ní bude reprezentovat 264 sportovců. Na jih Moravy se sjelo více než 3 600 sportovců z celé republiky. (25.6.2017)

 • Velká oslava letectví na roudnické Memorial Air Show
  as
  Na letecké přehlídce ve dnech 24. – 25. června na letišti v Roudnici nad Labem se představilo mnoha tisícům diváků na padesát historických i moderních letadel a špičkoví piloti a letečtí akrobati z mnoha zemí. Letový plán byl nabitý a ve čtyřhodinovém programu v sobotu i v neděli se představily vojenské, dopravní a akrobatické letouny. Hlavním partnerem akce byl Ústecký kraj, který Memorial Air Show tradičně podporuje. (25.6.2017)

 • Den bezpečnosti přilákal k Labi stovky dětí
  Den bezpečnosti 2017
  Na louce u střekovského nábřeží v Ústí nad Labem připravil Sbor dobrovolných hasičů Střekov pro předškoláky a děti z prvních tříd základních škol parádní podívanou na konec školního roku – 1. ročník Dne bezpečnosti. Asi největším lákadlem byl obří vojenský vrtulník, který v regionu pomáhal při povodních v roce 2013. (23.6.2017)

 • V kraji máme šikovné a kreativní učedníky řemesel
  Hamr Litvínov
  Ústecký kraj využil možnost oslovit několik středních odborných škol v kraji a společně s nimi vytvořit propagační materiály a předměty, sloužící pro potřeby prezentace Ústeckého kraje nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Jednou z těchto škol je i Střední odborná škola Litvínov-Hamr. (23.6.2017)

 • O přepravě produktů chemického průmyslu v Evropě se jednalo v Bruselu
  ch
  Delegace Ústeckého kraje v čele s náměstkem hejtmana Stanislavem Rybákem se ve dnech 20. – 21. června zúčastnila pracovního jednání a prvního setkání politických představitelů projektových partnerů v rámci projektu ChemMultimodal v Bruselu. (23.6.2017)

 • Regionální tripartita posílena o nové členy
  hs
  Vstup Krajské hospodářské komory a Svazu podnikatelů ve stavebnictví odsouhlasili na svém sněmu konaném 22. června členové Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje (HSR-ÚK), jejímž členem je od loňského roku také Ústecký kraj. Krajská tripartita tak rozšířila zastoupení zaměstnavatelských organizací, což podle její předsedkyně Gabriely Nekolové přispěje k intenzivnějšímu hájení zájmů podniků v regionu. (23.6.2017)

 • Sportovní hry Tuchořice 2017
  tu
  Ve dnech 21. - 22. 6. 2017 se v areálu zámeckého parku Domova „Bez zámků“ Tuchořice konaly již tradiční Sportovní hry Tuchořice. Sportovní hry jsou setkáním mentálně postižených nejen z Ústeckého kraje. Letošních her se účastnilo deset družstev z Ústeckého a Středočeského kraje včetně dvou družstev pořádajícího Domova „Bez zámků“ Tuchořice. (23.6.2017)

 • Smogová situace je odvolána
  znak
  SMOGOVÁ SITUACE vyhlášená z důvodů vysokých koncentrací troposférického OZONU byla ODVOLÁNA pro území Ústeckého kraje. Smogová situace skončila 22.6.2017 v 17:37 hod. (23.6.2017)

 • Hejtman přijal zlaté házenkářky Mostu i jejich mladší nástupkyně
  DHK Most
  To byla sezona na jedničku! Mostecké házenkářky se staly popáté šampionkami a po zásluze zvedly nad hlavu mistrovský titul. Velký úspěch klubu registroval hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který dívkám a realizačnímu týmu osobně poděkoval za vzornou reprezentaci kraje. (22.6.2017)

 • FOTOGALERIE: Návštěva prezidenta Zemského ředitelství Sasko v Ústeckém kraji
  001
  Dietrich Gökelmann, prezident Zemského ředitelství Sasko spolu s viceprezidentkou Carolin Schreck a svými kolegy zavítali do Ústeckého kraje. Během své návštěvy s hejtmanem Ústeckého kraje Oldřichem Bubeníčkem a ředitelem krajského úřadu Milanem Zemaníkem hovořili o tématech jako přeshraniční autobusová doprava, projekt OdCom či využití elektromobilů a elektrokol v rámci kraje. Na programu jednání v prostorách hradu Hněvín v Mostě bylo také evropské napojení na vedení plynu či společné cvičení složek IZS. (22.6.2017)

 
 

Nové dokumenty

 
 

Nepřehlédněte

 • Výzkumný atlas ÚK
 • Doprava Ústeckého kraje
 • Webová televize Ústeckého kraje
 • Farmářské trhy
 

Média

 

 

Kalendář akcí

 
 
 

Přehled všech akcí


Tisk

 
 • Magazín o integrovaném záchranném systému - říjen 2014
 • Magazín pro cestující veřejnost
 

 

Kontaktní informace

Ústecký kraj, Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem

Tel: +420 475 657 111
E-mail: urad@kr-ustecky.cz

E-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt včetně úředních hodinInformace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém

 • Aktualizace obsahu: 26.6.2017
 • Počet přístupů: 4391489 (od 21.9.2009)