Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Inovační centrum Ústeckého kraje oslavilo první narozeniny FestUpem

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
FestUp
Na 400 spokojených účastníků, víc než 20 firem z řad úspěšných start-upů i zavedených globálních firem a zástupci zvučných jmen společností jako Google, Microsoft či Airbnb - to je stručná charakteristika festivalu start-upů s názvem FestUp.
Tisková zpráva ze dne 18. listopadu 2016
 

 
 

Vůbec první akci podobného druhu v regionu uspořádalo na půdě univerzity Inovační centrum Ústeckého kraje spolu s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně za podpory Ústeckého kraje a Krajské hospodářské komory ÚK. Inovační centrum, které v listopadu oslavilo rok od svého založení, se přitom může pochlubit i dalšími prospěšnými aktivitami.

Festival začínajících podnikatelů, „mladých“ úspěšných start-upů, přinesl pro návštěvníky především z řad studentů ústecké univerzity plno inspirace - příběhy úspěchů i karambolů. Poradil, jak přetavit nápad v reálný podnikatelský záměr a start vlastní firmy. A to vše nejen formou přednášek, ale též kreativními dílnami, soutěžemi či prezentací a ochutnávkou výrobků tzv. food start-upů, které zajistily občerstvení. Vedle zvučných jmen velkých firem, jako Google, Microsoft, Česká spořitelna či Nadace Vodafone a Vodafone Nápad roku, se studentům představila také především scéna úspěšných regionálních start-upů (Event-Blender, Liftago, Virtualizace V&V, Retrobox).

01
Na festivalu se představila řada regionálních podnikatelů

02

 

03

 

04
Přednášku poslouchala zaplněná aula.


 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 18.11.2016 / 18.11.2016 | Zveřejnit od-do: 18.11.2016-17.12.2016

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém