Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > EMPAC > Město Jirkov – pilotní akce

 

Inovační vouchery Ústeckého kraje 2015

 
uk
Ústecký kraj dnem 15. 1. 2015 vyhlásil dotační program Inovační vouchery Ústeckého kraje. Inovační voucher je jednorázová dotace do výše 120 tis. Kč, kterou může podnikatelský subjekt získat na pořízení služeb, které mu poskytne výzkumná organizace. Firmy tak mohou využít znalosti nebo kapacity, kterými samy nedisponují, a díky tomu inovovat své produkty, procesy nebo služby.
 

 
 

Ucházet o dotaci se mohou firmy z Ústeckého kraje. Cílem programu je pomoci soukromému sektoru navázat spolupráci s výzkumnými organizacemi a tím přispět ke zvýšení přidané hodnoty v regionální ekonomice.

Harmonogram programu

Předkládání žádostí o dotaci bude možné od středy 15. 1. 2015. Žádosti musejí být podány nejpozději do 20. 2. 2015.  Podpořené projekty musejí být ukončeny nejpozději do 30. 11. 2015.

Předkládání žádostí

Žádost se vyplňuje on-line na stránkách www.icuk.cz, záložka „Inovační vouchery“, kde zájemci najdou i všechny potřebné informace o programu. Po vyplnění a finalizaci se žádost vytiskne, podepíše a spolu s přílohami odevzdává na Krajský úřad Ústeckého kraje.

Připravil: RR

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 15.1.2015 / 15.1.2015

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Rozvoj kraje

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Jan Kadraba

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém