Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Kam po škole? Průvodce žáků při rozhodování o budoucím povolání

 
Leták kam po škole
Informativní leták s názvem Kam po škole? vydal Ústecký kraj pro snadnější orientaci absolventů základních škol v dané problematice. Publikace představuje možnosti dalšího studia včetně motivačních programů vybraných oborů vzdělání. Leták bude k dispozici v Informačních a poradenských střediscích pro volbu a změnu povolání (IPS) při úřadech práce v Ústeckém kraji a bude k dispozici i na webu kraje.
Tisková zpráva ze dne 15. února 2017
 

 
 


V letáku se absolvent dozví, ve kterém oboru nejsnáze získá práci a naopak ve kterých oborech je těžké sehnat volné místo. Studenti se také dozvědí, na které akce v Ústeckém kraji zavítat a kde jim poradí s výběrem povolání.

Ač patří Ústecký kraj podle míry nezaměstnanosti dlouhodobě k nejproblémovějším částem České republiky, platí však, že se v posledních letech situace výrazně zlepšila. Od roku 2004 po současnost dochází k souvislému poklesu míry nezaměstnanosti v kraji jako celku i ve všech okresech. K dalšímu snižování nezaměstnanosti by mohl přispět právě informativní leták Kam po škole?

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 15.2.2017 / 15.2.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém