Krajský úřad prohloubí spolupráci s Institutem veřejné správy

vs
Ve čtvrtek 15. června podepsali ředitel Krajského úřadu Ústeckého kraje (KÚÚK) Milan Zemaník a ředitel pražského Institutu veřejné správy (IVS) David Zámek memorandum o spolupráci při zajišťování vzdělávání úředníků a zaměstnanců územních samosprávných celků.

IVS bude na základě vzdělávacích potřeb a ve spolupráci s KÚÚK vytvářet a realizovat aktuální otevřené vzdělávací programy průběžného vzdělávání pro úřadníky a zaměstnance KÚÚK, zaměstnance příspěvkových organizací kraje a úřadů ÚSC. IVS zajistí tvorbu vzdělávacích programů a lektory.

IVS si bude pronajímat prostory krajského úřadu pro pořádání svých vzdělávacích akcí, které tak budou dostupnější pro účastníky z našeho regionu. Ze strany krajského úřadu pak bude zajištěna propagace těchto akcí a po dohodě eventuálně i jejich organizace, jak je uvedeno v memorandu. Krajský úřad a IVS spolupracují též při výběru vhodných témat, která se budou školit. IVS už takto spolupracuje s Magistrátem města Most, spolupráce s naším krajským úřadem je pilotním projektem na úrovni kraje.

vs
Ředitel Krajského úřadu Ústeckého kraje Milan Zemaník (vpravo) vítá ředitele Institutu veřejné správy Davida Zámka

Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 16.6.2017 / 16.6.2017