Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Královehradecký hejtman zavítal do Ústí nad Labem

 
khk
Hejtman Královehradeckého kraje Lubomír Franc přijel na pozvání hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka na pracovní schůzku, která se uskutečnila v krajském městě ve čtvrtek 4. února. Součástí pracovní návštěvy byla prohlídka zrekonstruovaných prostor ústeckého Gymnázia Jateční.
 

 
 

Společná schůzka se věnovala tématům optimalizace krajského školství, podpoře zaměstnanosti, krajským dotačním titulům a situaci ve zdravotnictví. Hejtman Oldřich Bubeníček spojil problematiku sociální s tématy prolomení těžebních limitů, příchodem nových investorů a vývojem nezaměstnanosti. Připomněl, že při tvorbě nových pracovních příležitostí pomáhá Pakt zaměstnanosti Ústeckého kraje, jehož členy jsou všechny významné subjekty operující na trhu práce.

Hejtman Lubomír Franz se pozitivně vyjádřil o fungování průmyslových zón Kvasiny a Vrchlabí, které přispívají k nízké míře nezaměstnanosti v částech Královehradeckého kraje.

Hejtmana France doprovázel jeho 1. náměstek Otakar Ruml, za Ústecký kraj se kromě hejtmana jednání zúčastnil 1. náměstek Stanislav Rybák a radní Martin Klika. K jednání o tématu dopravy se pak připojil krajský radní Jaroslav Komínek.

khk


 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 5.2.2016 / 5.2.2016

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém