Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Krizové situace

 

Krizové kontakty - veřejná část

 
znak
 

 
 

Datum aktualizace: 13. 10. 2015

HEJTMAN
KRIZOVÉ PRACOVIŠTĚ
KRAJSKÝ ÚŘAD
A OBCE S ROZŠÍŘENOU PŮSOBNOSTÍ

 

jméno a příjmení

funkce

telefon
 

e-mail

Oldřich Bubeníček


Hejtman ÚK

Předseda BR

Ústeckého kraje

475 657 724

bubenicek.o@kr-ustecky.cz


Ing. Luboš Trojna


vedoucí odboru kanceláře hejtmana

475 657 777

trojna.l@kr-ustecky.cz


 

Jiří Čermák
samostatný odborný referent

 

 

tajemník BR

tajemník Krizového štábu ÚK

krizové a havarijní plánování,

 

475 657 175

cermak.j@kr-ustecky.cz

 

Ing. Drahoslav Tesař
samostatný odborný referent

 

 

obranné plánování

 

475 657 113

tesar.d@kr-ustecky.cz


Bc. Marcel Kucr DiS.
samostatný odborný referent

 

 

hospodářská opatření pro

krizové stavy

 

475 657 118

kucr.m@kr-ustecky.cz

 

Krajský úřad Ústeckého kraje
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem

Telefon:
+420 475 657 111
Fax: +420 475 212 946

E-mail: urad@kr-ustecky.cz

Ústecký kraj: www.kr-ustecky.cz/

Portál krizového řízení Ústeckého kraje: http://pkr.kr-ustecky.cz/

SYPOS: http://sypos.kr-ustecky.cz/

Krizový štáb Ústeckého kraje: ks@kr-ustecky.cz

 

 

STAROSTA, PRIMÁTOR
pracovník krizového řízení
a Tajemník bezpečnostní rady ORP

 

jméno a příjmení
starosta, primátor
tajemník BR

ORP

telefon
 

e-mail

 

Oldřich Bubeníček - starosta

Yvona Bártová - tajemník BR

 

 

Městský úřad
Bílina
Břežanská 50/4

417 810 803

417 810 853

bubenicek@bilina.cz

bartova@bilina.cz


Mgr. Marie Blažková - primátorka

Ing. Radek Tuhý. - tajemník BR

 

 

Magistrát města
Děčín
Mírové náměstí 1175

412 593 335

412 593 400

marie.blazkova@mmdecin.cz
radek.tuhy@mmdecin.cz


Ing. Daniel Černý - primátor
   

Ing. Václav Fiala - tajemník BR

 

 

Magistrát města
Chomutova
Zborovská 4602

474 637 210

474 637 280

primator@chomutov-mesto.cz

v.fiala@chomutov-mesto.cz


PaedDr. Jiří Kulhánek - starosta

Martin Apolén - tajemník BR

 

Městský úřad
Kadaň
Mírové náměstí 1

474 319 502

474 343 104

starosta@mesto-kadan.cz

velitel.jpokadan@seznam.cz


Mgr. Ladislav Chlupáč - starosta
 

Miroslav Letafka - tajemník BR

 

Městský úřad
Litoměřice
Mírové náměstí 15/7

416 916 109

416 916 301

ladislav.chlupac@litomerice.cz

miroslav.letafka@litomerice.cz

 

Bc. Kamila Bláhová - starostka

Bc. Miroslav Vopat - tajemník BR

 

 

Městský úřad
Litvínov
Náměstí Míru 11

476 767 610

476 767 826

kamila.blahova@mulitvinov.cz

vopat@mulitvinov.cz


Radovan Šabata - starosta
 

Michal Ovšonka - tajemník BR

 

 

Městský úřad
Louny
Mírové náměstí 35

415 621 142

415 621 101

starosta@mulouny.cz

ovsonka@mulouny.cz


Ing. Milan Dian, Ph.D - starosta
 

Jaroslav Křivan - tajemník BR

 

 

Městský úřad
Lovosice
Školní 2

416 571 115

416 571 176

 milan.dian@meulovo.cz

 

jaroslav.krivan@meulovo.cz

 

Mgr. Jan Paparega- primátor

Bc. Luboš Pros - tajemník BR

 

 

Magistrát města
Mostu
Radniční 1

476 448 281

476 448 203

Jan.Paparega@mesto-most.cz

Lubos.Pros@mesto-most.cz


Mgr. Bc. Radek Reindl - starosta
 

Karel Žežulka - tajemník BR

 

 

Městský úřad
Podbořany
Mírová 615

 

415 237 580

415 237 568

reindl@podborany.net

zezulka@podborany.net


Vladimír Urban - starosta
 

Roman Příhoda - tajemník BR

 

 

Městský úřad
Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 21

416 850 101

416 850 188

vurban@roudnicenl.cz 

rprihoda@roudnicenl.cz


Ing. Jaroslav Sykáček - starosta
 

Jiří Jelínek MBA - tajemník BR

 

 

Městský úřad
Rumburk
Tř. 9. května 1366/48

412 356 212

412 356 217

jaroslav.sykacek@rumburk.cz

ljelinek.komunal@rumburk.cz


Jaroslav Kubera - primátor
 

Iveta Rychecká - tajemník BR

 

 

Magistrát města
Teplice
Náměstí Svobody 2

417 510 201

417 510 229

Kubera@teplice.cz

Rychecka@teplice.cz


 Ing. Věra Nechybová- primátorka
 


 Ing. Jana Havelková - tajemník BR

 

Magistrát města
Ústí nad Labem
Velká Hradební 8A

475 271 771

475 271 552

vera.nechybovy@mag-ul.cz


jana.havelkova@mag-ul.cz


Ing. Stanislav Horáček - starosta
 

Ing. Radek Kříž - tajemník BR

 

 

Městský úřad
Varnsdorf
Náměstí E. Beneše 470

412 371 109

412 372 241 - 4
kpl. 154

stanislav.horacek@varnsdorf.cz

radek.kriz@varnsdorf.cz

 

Mgr. Zdeňka Hamousová
- starostka


Ing. Helena Šmeráková - tajemník BR

 

 

Městský úřad
Žatec
Náměstí Svobody 1

415 736 104

415 736 300

hamousova@mesto-zatec.cz

smerakova@mesto-zatec.cz

 

 
Zodpovídá: Jiří Čermák
Vytvořeno / změněno: 2.1.2007 / 24.3.2015

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém