Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 
Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, ze dne 4. 8. 2017.
 

Odkazy


 
 

Dotaz žadatele (doslovný výňatek):

„1) o sdělení informace, jakou finanční částku povinný subjekt poskytl či poskytne na realizaci projektu NOCVS (Národní olympijského centra vodních sportů) a sdělení informace na základě čeho bylo o této finanční podpoře rozhodnuto;

2) o poskytnutí kopie smlouvy, která byla uzavřena za účelem podpory projektu NOCVS;

3) v případě, že se povinný subjekt finančně nepodílel na projektu NOCVS, o sdělení informace, jakým jiným způsobem se do projektu NOCVS povinný subjekt zapojil či zapojuje.".

 

Odpověď:

Na základě Vaší žádosti o poskytnutí informací dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů ze dne 4. 8. 2017 Vám poskytujeme následující informace:

1) Ústecký kraj poskytuje investiční dotaci ve výši 60 mil. Kč žadateli Labe aréna, z.s. Štětí na základě rozhodnutí Zastupitelstva Ústeckého kraje usnesením č. 48/23Z/2015 ze dne 29. 6. 2015.

2) Anonymizovaná smlouva vč. dodatků č. 1 a 2 byla zaslána přílohou. Rozhodnutí o neposkytnutí části informací (anonymizované části smlouvy a dodatků) zasíláme samostatně prostřednictvím datové schránky.

3) Povinný subjekt se finančně na projektu NOCVS podílí.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 5.9.2017 / 5.9.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém