Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Labská stezka získala ocenění na veletrhu v Berlíně

 
Labská stezka
Labská stezka je nejoblíbenější cyklostezkou v Německu a na žebříčku oblíbenosti strmě stoupá i její český úsek, který vede z nemalé části i skrz Ústecký kraj. Pole průzkumu německého cykloklubu „ADFC-Travelbike Radreiseanalyse 2017“ je již pátou nejoblíbenější cyklotrasou Němců v zahraničí.
Tisková zpráva ze dne 16. března 2017
 

 
 

Nemenší radost způsobilo i ocenění agentury CzechTourism pro nejlepší příklad spolupráce na česko-německém turistickém produktu. Cenu předanou v rámci českého galavečera na veletrhu cestovního ruchu ITB Berlín převzal koordinátor Labské stezky v ČR Daniel Mourek. Labská stezka splňuje základní atributy pro úspěšnou stezku, vedle společné koordinace marketingu především kombinaci městské turistiky, kulturní dovolené a aktivní dovolené (ve spojení např. s pěší turistikou).

Jen v Německu je certifikováno 12 tisíc kilometrů cyklotras a 37 konkrétních cyklostezek i pět cykloregionů.Labská stezka

Veletrhu se zúčastnil kromě Daniela Mourka zástupce Hospodářských komor Labe-Odra Martin Dittmer, ředitelka agentury CzechTourism Monika Palatková a velvyslance ČR v SRN Tomáš Jan Podivínský. 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 16.3.2017 / 16.3.2017 | Zveřejnit od: 16.3.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém