Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Média


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Aktuálně

 • Dopravní konference s Besipem & FZŠ v Ústí nad Labem
  b
  Pátý ročník Dopravní konference s BESIPEM & Fondem zábrany škod se pro Ústecký kraj uskutečnil 27. dubna 2017 v Congress hotelu Clarion v Ústí nad Labem. Opět i v letošním roce byl o konferenci zájem a zúčastnilo se jí přes 100 účastníků. Hlavním programem konference je v tomto roce vliv (ne)kvalitního veřejného osvětlení a vliv snížené viditelnosti na dopravní nehodovost. Záštitu k Dopravní konferenci udělil mimo jiné i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. (28.4.2017)

 • Přijďte si do ústeckého Fóra zasoutěžit o lístky na Mistrovství Evropy ve veslování
  Roadshow Račice
  Celorepubliková Roadshow „Rok vody 2017“ lákající na dva vrcholné šampionáty na Labe aréně v Račicích je v plném proudu. Nyní zamířila do Ústí nad Labem, do OC Forum. (28.4.2017)

 • V Ústí už potřetí ocení společenskou odpovědnost
  csr
  Dobrá zpráva pro odvážné a odpovědné. Třetí ročník Ceny Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost byl vyhlášen ve čtvrtek 27. dubna na Krajském úřadu Ústeckého kraje. Přihlášky je možné doručit do 20. 6. 2017. Hlásit se mohou firmy, obce, školy i neziskové organizace. Soutěž byla vyhlášena za přítomnosti hejtmana Oldřicha Bubeníčka a Gabriely Nekolové, předsedkyně Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje (HSR-ÚK). Odborným garantem této soutěže je Rada kvality ČR. (27.4.2017)

 • Pozvánka: Festival muzejních nocí 2017
  foto
  Letos se uskuteční již XIII. ročník celorepublikového Festivalu muzejních nocí, který bude probíhat od pátku 19. května až do soboty 10. června. Akce se uskuteční pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a starosty města Litoměřice Ladislava Chlupáče. Festival si klade za cíl zviditelnit a přiblížit veřejnosti obor muzejnictví. (27.4.2017)

 • Krupka si pietním aktem připomněla ukončení 2. světové války
  Krupka pietní akt
  U památníku 313 obětí pochodu smrti na Prokopce u Krupky se ve středu 26. dubna sešla celá řada významných osobností, aby si společně připomněli 72. výročí ukončení 2. světové války. Do Ústeckého kraje při této příležitosti přijel předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Hamáček. (27.4.2017)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém