Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Hlavní web

 

Měsíční odměny poskytované členům zastupitelstev krajů

 
Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím ze dne 4.4.2008
 

 
 

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím

 

Dotaz ze dne 31.3.2008 (v původním znění):

 

Dobrý den,

 

podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím žádám o poskytnutí těchto informací:

 

Kolik činí odměna za výkon funkce členům zastupitelstva kraje?

 

Předem děkuji za kladné vyřízení.

 

 

Odpověď ze dne 4.4.2008:

 

Vážená paní,

 

v záležitosti Vaší žádosti o poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb.,zákon o svobodném přístupu k informacím, ze dne 31.3.2008, evidované pod č. ev. 54339/2008, Vám sděluji, že odměňování členů Zastupitelstva Ústeckého kraje za výkon funkce se řídí zákonem č. 129/2000 Sb., zákon o krajích, ustanovením § 46-56, o odměňování členů zastupitelstva.

 

V  příloze Vám zasílám tabulku „ Měsíční odměny poskytované členům zastupitelstev krajů“ (viz příloha č. 2 k nařízení vlády č. 37/2003 Sb., o odměnách za výkon funkce členům zastupitelstev, ve znění pozdějších předpisů), kde jsou žlutě vyznačené částky, které jsou vypláceny členům Zastupitelstva Ústeckého kraje.

 

 

Připravila: Lucie Jarolímková, kancelář hejtmana Ústeckého kraje

oddělení tiskových informací

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

tel. 475 657 740

jarolimkova.l@kr-ustecky.cz

 

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 4.4.2008 / 4.4.2008

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém