Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > e-CReATE > O projektu

 
 

 
 

O projektu

Projekt  e-Create –  Propagace podnikání v cest.ruchu  ve venkovských oblastech s využitím IT nástrojů podél kulturních stezek (Promotion of enterpereneurship in tourism with ICT tools) , program INTEREG IV.C

je zaměřen na zlepšení a posílení spolupráce veřejné správy, privátního sektoru, obcí a všech regionálních subjektů, zejména na podporu podnikání ve venkovských oblastech a propagaci doprovodných služeb v cestovním ruchu. Projekt přímo navazuje na projekt Listen to the Voice of Villages (Naslouchejme hlasu venkova), který ústecký kraj realizoval v rámci programu CENTRAL EUROPE.

Projekt přinese a zpracuje nové možnosti využívání IT technologií při propagaci cestovního ruchu, a to zejména v oblasti služeb. Spolupráce regionálních stakeholderů bude podpořena na regionálních meetincích pořádaných Ústeckým krajem, kde budou prezentovány nové i osvědčené způsoby využívání IT převzaté evropskými partnery projektu. Zvýšení kvalifikace a odbornosti regionálních subjektů bude zajištěno školením a prezentací vyzkoušených a ověřených postupů, které byly realizovány zahraničními partnery projektu, na studijních návštěvách a mezinárodních workshopech projektu.

Výstupy projektu

Výměna a prezentace „good practices“ společně se studijními návštěvami poskytnou všem partnerům možnost seznámit se vzájemně se svými postupy a praxí.

V rámci pilotního projektu bude zpracován plán implementace využití IT technologií při propagaci služeb relevantními místními subjekty na pilotním území Ústeckého kraje, zpracované návrhy a doporučení politiky budou napomáhat politikům a institucím zavádět osvědčené praktiky v programovém období po roce 2013.

 
Zodpovídá: Dalibor Špoták
Vytvořeno / změněno: 9.5.2012 / 9.5.2012

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Rozvoj kraje

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Jan Kadraba

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém