Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
ds
Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček se na pozvání senior klubu Pomoc bližnímu Louny a Domova U Pramene Louny zúčastnil ve středu 5. října v lounském kulturním domě Zastávka společenského odpoledne k oslavě Dne seniorů. Seniory přišli pozdravit i představitelé města Louny, saského partnerského města Zschopau a další hosté.
 

 
 

„Rád jsem přijal pozvání na toto milé setkání, protože si vážím seniorů za jejich přínos k rozvoji kraje během jejich aktivního pracovního života. Počátkem října slavíme Mezinárodní den seniorů, který je příležitostí seniorům poděkovat a popřát jim dobré zdraví a spokojený život při jejich zaslouženém odpočinku i při jejich kulturních, sportovních a společenských aktivitách,“ řekl ve zdravici hejtman Oldřich Bubeníček.

V kulturním programu vystoupily děti ze Speciální mateřské školy Louny, členky senior klubu Pomoc bližnímu Louny a mažoretky a pěvecký sbor ze základní umělecké školy. Hejtman rovněž předal ocenění účastníkům soutěže Senior Art z okresu Louny.

Senior klub Pomoc bližnímu Louny, který pořádá tento Den se seniory v Lounech, se umístil v soutěži Senior roku 2016 v kategorii Nejlepší klub na 2. místě. Výsledky soutěže byly vyhlášeny dne 1. 10. 2016. Cenu „Senior roku“ vyhlásila Nadace Charty 77 v rámci svého projektu Senzační senioři. Cílem je podpora seniorů jako významné části naší společnosti a zdůraznění jejich výjimečných výkonů, počinů a prací. Ocenění má inspirovat seniory v jejich vlastním životě a posilovat jejich sebevědomí a sebedůvěru. Výběr oceněných a prezentace jejich práce široké veřejnosti je šancí pro postupné rozbití stereotypů v nazírání na život seniorů.

V předsálí probíhala prezentace Služeb sociální péče Louny a výstava děl přihlášených do soutěže Senior Art 2016.

ds
Zleva: manažerka Senior klubu Pomoc bližnímu Vilma Svobodová, lounský místostarosta Jan Čermák a hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček

ds
Vystoupení dětí ze Speciální mateřské školy

ds
Recitační vystoupení členek senior klubu

ds
Hejtman pogratuloval účastníkům soutěže Senior Art

ds

ds

 

ds

 

 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 6.10.2016 / 6.10.2016

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém