Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Panenský Týnec se dočká obchvatu, stavba byla zahájena

 
01
Ředitelství silnic a dálnic zahájilo slavnostním poklepem výstavbu části dálnice D7 u Panenského Týnce. Jedná se o zkapacitnění silnice na čtyřpruhovou dálnici. U zahájení nechyběl ministr dopravy Vladimír Kremlík ani hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.
Tisková zpráva z 17. září 2019
 

 
 

„Ústecký kraj, zejména tato část, si zaslouží kvalitní, rychlou a bezpečnou dálnici. Obzvláště v dnešní době, kdy je průmyslová zóna Triangle už prakticky zaplněná. Jsem rád za výstavbu této části a těším se na úplné dokončení,“ řekl v úvodu hejtman Bubeníček.

„Hned v příštím roce zahájíme výstavbu dalších dvou úseků, a to u Loun a Chlumčan,“ slíbil generální ředitel ŘSD Radek Mátl.

Zahájení výstavby takto zásadní komunikace pro Ústecký kraj si nenechal ujít ani náměstek pro dopravu Jaroslav Komínek, který na místě projednal s ředitelem Státního fondu dopravní infrastruktury Zbyňkem Hořelicou financování oprav krajských silnic II. a III. třídy.

Trasa nově upravovaného obchvatu bude mít 3,5 km a během její výstavby musí zhotovitel, Vodohospodářské stavby s.r.o., Doprastav, a.s. a Doprastav CZ, s.r.o., realizovat 77 stavebních objektů. Stavba bude stát 685 milionů korun a dokončená by měla být za dva roky.

1
Slavnostního poklepu se zúčastnili kromě ministra Kremlíka, hejtmana Bubeníčka, ředitele ŘSD, zástupců zhotovitelů také studenti, kteří se na přípravě stavby podíleli

x

 

2

3
S ministrem Kremlíkem se pozdravil také náměstek pro dopravu Jaroslav Komínek

4
Debata o financování oprav krajských silnic, zleva Jindřich Franěk, vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství krajského úřadu, Zbyněk Hořelica, ředitel SFDI, a Jaroslav Komínek náměstek hejtmana pro dopravu

5

 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 17.9.2019 / 17.9.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém