Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Podnikatelé a firmy v regionech se přihlašují do podnikatelských soutěží

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
Jsou ve vašem okolí podnikatelé a firmy, které sice nezná každý, ale stojí za nimi tvrdá práce a výjimečný přístup k zákazníkům? Nominujte je na www.firmaroku.cz nebo www.zivnostnikroku.cz do 20. června do třetího ročníku soutěží Hospodářských novin Živnostník roku a Firma roku a můžete vyhrát i vy.
 

 
 

Podnikatelé a firmy v regionech se přihlašují do podnikatelských soutěží

Jsou ve vašem okolí podnikatelé a firmy, které sice nezná každý, ale stojí za nimi tvrdá práce a výjimečný přístup k zákazníkům? Nominujte je na www.firmaroku.cz nebo www.zivnostnikroku.cz do 20. června do třetího ročníku soutěží Hospodářských novin Živnostník roku a Firma roku a můžete vyhrát i vy. Pokud váš favorit zvítězí v krajském kole, získáte mikrověž s DVD, když si odnese trofej nejcennější z celostátního kola, získáte špičkový LCD televizor Grundig.

Podnikatelské soutěže Makro Živnostník roku 2008 a Vodafone Firma roku 2008 jsou nejrozsáhlejším podnikatelským kláním v České republice. V předchozích ročnících se do obou soutěží registrovalo přes dva a půl tisíce firem a živnostníků. Nezvítězila známá jména, ale schopnosti proměnit podnikatelský záměr v úspěch a odvaha čelit překážkám a nezdarům.

Ocenění Firma roku Ústeckého kraje 2006 získala akciová společnost Uniles, jež vedle prodeje dříví zajišťuje veškeré lesnické práce a přepravu dřeva. Držitel tituluŽivnostník roku Ústeckého kraje 2006 Antonín Svoboda se dostal mezi elitu podnikatelského nebe prodejem fotoaparátů v Žatci.  V loňském roce zaujala odbornou porotu svými vysokými investicemi do výzkumu výrobce a prodejce plastů na ochranu kabelů společnost CWS a neváhala jí udělit cenu Firma roku Ústeckého kraje 2007. Živnostníkem roku Ústeckého kraje 2007 se stal elektroprodejce Milan Čurda z Hrobu u Teplic, který si zajistil přízeň poroty doživotním servisem na výrobky, které prodá.

V krajském kole se v Ústí nad Labem letos 1. října utká 10 živnostníků a 10 zástupců firem. Z každého kraje pak vítězi regionálních kol postoupí do celorepublikového finále, které se bude konat v Praze 20. listopadu. O vítězi v krajském kole soutěže Makro Živnostník roku 2008 rozhodne odborná porota a v celorepublikovém finále veřejnost formou SMS hlasování. O vítězi soutěže Vodafone Firma roku 2008 jak v krajském, tak celostátním kole rozhodne na základě vybraných ekonomických údajů odborná porota.

Sami podnikatelé se zajímavým podnikatelským příběhem se mohou přihlásit na www.zivnostnikroku.cz. Firmy, které mají dvouletou zdravou účetní historii s maximálním ročním obratem 1,4 mld. Kč, se mohou zaregistrovat na www.firmaroku.cz. Živnostníci i firmy se mohou do soutěže přihlásit do konce června. Cenné benefity získávají všichni soutěžící již za přihlášení a registraci. Vítěze čekají věcné ceny a výrazná publicita již v krajském kole.

Novinkou soutěží je kategorie Byznys Rebel 2008, ve které organizátoři s Vodafonem hledají firmy, které na trhu boří zažitá a často nesmyslná pravidla. Kandidátem na Byznys Rebela 2008 může být jak banka, která jako první na trhu zruší nesmyslný poplatek, tak třeba autopůjčovna, která začne půjčovat auta bez zálohy. Účastníkům v kategorii Byznys Rebel 2008 stačí jen do 20. června na www.firmaroku.cz napsat text v rozsahu 500 až 1500 znaků (včetně mezer), v čem daná firma boří zažitá pravidla a jaké konkrétní výhody zákazníci získávají.

O vítězných podnikatelských nápadech a tom, jak soutěže změnily finalistům život, se dočtete v archivu soutěží na www.firmaroku.cz a www.zivnostnikroku.cz.

 

 

 

 

 

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 11.6.2008 / 12.6.2008 | Zveřejnit od-do: 11.6.2008-9.7.2008

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém