Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Cestovní ruch a turistika

 

Podzimní nabídka cestovního ruchu v Ústeckém kraji oslovila Plzeňáky

 
foto
Každoroční veletrh cestovního ruchu ITEP, který se letos konal v termínu 20. – 23.9.2017 v Plzni, byl dalším ze série prezentačních akcí, kde Ústecký kraj předvedl portfolio svých propagačních materiálů zaměřených na cestování a trávení volného času ve čtyřech turistických destinacích České Švýcarsko, České středohoří, Krušné hory a Dolní Poohří.
 

 
 

„K tvorbě propagačních materiálů přistupuje Ústecký kraj velmi pragmaticky. Zohledňujeme preference turistů, kteří čerpají informace z webových aplikací, webového turistického portálu www.branadocech.cz a sociálních sítí. Stranou ovšem nezůstávají ani tiskoviny. Letos vyšel v pořadí šestý magazín Brána, který oslovuje stále se rozrůstající skupinu čtenářů. Kromě standardní distribuce v informačních centrech Ústeckého kraje má magazín své fanoušky i v jiných krajích republiky a v zahraničí. Často si o ně píšou, popřípadě si magazín stahují z našeho webového portálu Brána do Čech. Pragmatičnost dodržujeme i zde. Příkladem je Cestovatelský deník, v němž imaginární rodina tráví týdenní dovolenou v každé jednotlivé destinaci Ústeckého kraje a tak dává návod k návštěvě toho nejzajímavějšího, co daná lokalita nabízí,“ řekl radní Ústeckého kraje pro regionální rozvoj a cestovní ruch Zdeněk Matouš.

Veletrh ITEP navštívila i ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, která označila veletrh jako třetí nejprestižnější v České republice. Na ploše TJ Lokomotivy Plzeň prezentovalo 140 vystavovatelů a průměrný počet návštěvníků v minulých letech se pohyboval okolo 13 tisíc.

Zpracovala: Ing. Ellen Herzogová, oddělení cestovního ruchu KÚÚK

foto

foto

foto

foto

 


 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 18.10.2017 / 18.10.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Cestovní ruch a turistika

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce: Pavel Grund

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém