Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 
Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, ze dne 30. 5. 2017.
 

 
 

Dotaz žadatele:

„…žádáme jako účastníci řízení ukončeného usnesením ve věci v roce 2013 vydané úřední osobou o poskytnutí elektronické kopie dokumentu (usnesení krajského úřadu Ústeckého kraje), které nám do současnosti nebylo oznámeno ani doručeno.

Usnesení bylo vydané na základě žádosti Městského úřadu Žatec o ručení stavebního úřadu k úkonům na vodohospodářském díle Odkaliště Vysočany a pozemcích ve vlastnictví žadatele na nejnižších hrází hrázového systému odkaliště Vysočany u čerpací stanice vratné vody Vysočany.

…“.

Odpověď:

Na základě žádosti o poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, konkrétně poskytnutí dokumentu – usnesení Krajského úřadu Ústeckého kraje, odboru územního plánování a stavebního řádu (dále jen KÚ ÚK, UPS) o určení stavebního úřadu č. j. 129/UPS/2013-3, ze dne 21. 3. 2013, byla zaslána kopie písemného vyhotovení vyžádaného usnesení.

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 5.10.2017 / 5.10.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém