Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Povodně 2010: Finanční dary přijímá pokladna krajského úřadu již od tohoto víkendu!

 
1
V pondělí 16. 8. bude na tomto místě zveřejněno číslo účtu, který bude jako veřejná sbírka shromažďovat finanční příspěvky od všech, kteří chtějí přispět bezhotovostní platbou na likvidaci následků letních povodní na Děčínsku. Už od zítřka lze ale předat dar v pokladně krajského úřadu.
 

 
 

Tisková zpráva ze dne 13. srpna 2010

Finanční dary do rozpočtu Ústeckého kraje na odstraňování škod z povodní na území Děčínska z letošního léta je možné předávat v pokladně Krajského úřadu Ústeckého kraje (Velká Hradební ul., naproti kulturnímu domu) od soboty 14. srpna od 9.00 do 14.00 hodin. Ve stejný čas pak i v neděli 15. srpna. Během pracovního týdne od pondělí 16. 8. do 20. 8.  bude pokladna krajského úřadu otevřena v době od 8.00 h. až do 18. hodiny večerní a každou další sobotu a neděli opět od  9 – 14 hod.  Po předání finančního daru bude dárci z řad občanů  i právnických osob ihned vyhotovena darovací smlouva.

   Kromě toho bude v pondělí 16. srpna zveřejněno číslo účtu, který bude jako veřejná sbírka shromažďovat finanční příspěvky od všech, kteří chtějí přispět na likvidaci následků letošních živelných pohrom.  Číslo KONTA POVODNĚ – DC  bude uvedeno na titulní webové stránce Ústeckého kraje a bude zveřejněno i ve všech novinách a dalších informačních médiích.            

   Děkujeme všem!

 
Zodpovídá: Mgr. Zbyněk Šebesta
Vytvořeno / změněno: 13.8.2010 / 13.8.2010 | Schváleno / Zrušeno: 13.8.2010 / 12.9.2010

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém