Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport > Aktuality

 

Pozvánka na Regionální informační den (nejen) pro pedagogy

 
 

 
 

Srdečně zveme všechny, kteří chtějí ve svých zařízeních uskutečnit česko-německé jazykové a mediální projekty na Regionální informační den (nejen) pro pedagogy, který se uskuteční 20. května 2017 v Přešticích (Plzeňský kraj) a je již druhým ze čtyř informačních dnů, na kterých bude představen projekt Sousední světy – Nachbarwelten, práce medinautů, příklady česko-německých jazykových a mediálních projektů, možnosti financování přeshraničních projektů. Účastníky metodicky podpoříme při tvorbě projektů, které mohou realizovat ve vlastním zařízení. Prostor bude také na výměnu zkušeností s kolegy ze sousední země a dotazy na projektové pracovníky.

Seminář je pořádán v rámci nového projektu  Koordinačních center česko-německých výměn mládeže Tandem, určeného pro všechna zařízení pracující s dětmi ve věku od 3 do 8 let. Česko-sasko-bavorský projekt Sousední světy – Nachbarwelten . Česko-německé jazykové a mediální projekty pro děti od 3 do 8 let, spolufinancovaný z prostředků Evropské unie, je určen všem, kteří chtějí ve svých zařízeních uskutečnit česko-německé jazykové a mediální projekty.  Více informací o projektu naleznete  na webových stránkách www.sousednisvety.info. Rády Vám také poskytnou projektové pracovnice.

V letech 2017–2018 budou pořádány dva tyto semináře v České republice, jeden v Bavorsku a jeden se již uskutečnil v Sasku. Semináře se mohou zúčastnit zájemci z celého projektového území zdarma. Znalosti a zkušenosti s realizací přeshraničních projektů nejsou podmínkou. Seminář probíhá v českém a německém jazyce a je simultánně tlumočen.

Zájemci se mohou přihlašovat do 10. května 2017. Více informací o semináři a přihlašovací formulář naleznete zde.

Pro další informace a dotazy kontaktujte Evu Danielovou, pedagogickou pracovnici, email: danielova@tandem-org.cz, tel.: +420 377 631 490.

 
Zodpovídá: Mgr. Jana Trubáková Hanková
Vytvořeno / změněno: 3.4.2017 / 3.4.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Školství, mládež a sport

Přeskočit nabídku
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém