Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > Publicita

 

Prezentace Nadnárodní společné strategie z projektu Central Markets na Konferenci "50 let VÚRV v Chomutově - IMPULSY 21"

 
Konference
V Ústí nad Labem dne 13. října 2014
 

 
 

8. a 9. října 2014 se ve Vysočanech u Chomutova konala konference „50 let VÚRV v Chomutově – IMPULSY 21“. Na konferenci vystoupil i projektový tým projektu „Central Markets – Revitalizace a podpora tradičních trhů ve střední Evropě“, který přítomné hosty seznámil s Nadnárodní společnou strategii.

 

Nadnárodní společnou strategii zpracovala Agentura pro středomořskou kuchyni v Piemontu, jeden z osmi partnerů projektu. Hlavními body strategie jsou “Systém správy trhu”, “Infrastruktura a místní služby” a “Komunikace a marketingové aktivity”. Tyto hlavní body byly postupně účastníkům konference prezentovány.

 

Strategie doporučuje městům vytvořit tzv. “řídící výbor” v čele s koordinátorem, který by měl být složen ze zástupců politků, organizátorů trhů, výrobců a spotřebitelů. Hlavní činností výboru měla být kompletní organizace trhů. Další snahou je motivovat majitelé restaurací k  nákupu kvalitních a čerstvých potravin z farmářských trhů.

 

Dále byli účastníci seznámeni s realizovanými aktivitami mezi které patří provedení SWOT analýzy, mapování trhů, zpracování Manuálu pro nové organizátory trhů a vytvoření databáze organizátorů trhů a farmářů.  Přítomní hosté byli pozváni na Gastro Food Fest, který se koná 18. října 2014 v Litoměřicích a na závěrečnou konferenci projektu v Bratislavě, která se bude konat dne 11. listopadu 2014.

 

Kontakt:

Projektový tým CENTRAL MARKETS

Zodpovídá:

Bc. Markéta Drahošová

Central Markets
 
Zodpovídá: Bc. Markéta Drahošová
Vytvořeno / změněno: 14.10.2014 / 13.10.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém