Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Cestovní ruch a turistika > Statistické šetření > Data

 

Přijďte na casting. V Ústí se bude natáčet pokračování seriálu Rapl

 
001
Česká televize připravuje pokračování úspěšného televizního seriálu Rapl, jehož děj se z Karlovarska přesune především do Ústeckého kraje. Děj druhé kriminální série s osobou hlavního hrdiny, policejního vyšetřovatele Kuneše (v podání Hynka Čermáka), se bude točit převážně v Ústí nad Labem a okolí. Obyvatelé z Ústí nad Labem a širokého okolí se navíc mohou zúčastnit už v polovině února castingu na kompars či epizodní role.
 

 
 

V pokračování úspěšného seriálu podplukovník Rohan bude po zrušení detašovaného pracoviště v Jáchymově pověřen vedením kriminálky v Ústí nad Labem. Výrazným motivem bude řeka, důležitá dopravní spojnice, která kriminalistům přináší nové případy, některé připlouvají proti proudu i z Německa. V seriálu se objeví známá parta vyšetřovatelů v čele s majorem Kunešem, náčelníkem Rohanem, Lupínkem, Máchou i Slepičkovou. K nim postupně budou přibývat postavy další.

Nábor komparsu z Ústí nad Labem a okolí


Na natáčení seriálu ČT "RAPL 2" HLEDÁME MUŽE I ŽENY ve věku 17-70 let. Nábor bude probíhat v Kulturním domě města Ústí nad Labem, Velká Hradební 19 dne 13. 02. 2018 mezi 10 -18 hodinou. Natáčení seriálu je v termínech od 15.2. do 30.9. 2018.


Natáčení začne již koncem února a filmový štáb se bude vracet na Ústecko až do září letošního roku. S natáčením bude samozřejmě spojena řada dopravních omezení či uzavírek ulic, o kterých vás budeme předem informovat na facebookovém profilu Filmové kanceláře Ústeckého kraje a na webu a sociálních sítích města Ústí nad Labem. 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 24.1.2018 / 24.1.2018 | Zveřejnit od: 24.1.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém