Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Putovní výstava fotografií farmářských trhů zavítala tentokrát na hrad do Litoměřic

 
001
Již popáté uspořádal Ústecký kraj ve spolupráci s Okresní agrární komorou Mostě putovní výstavu fotografií farmářských trhů, tentokrát na hradě v Litoměřicích. Po městech Most, Louny, Teplice a Ústí nad Labem, jsou Litoměřice dalším městem, kde se výstava koná. Fotografie si mohou návštěvníci prohlédnout do 10. října, pak se výstava přesune do Chomutova a Děčína.
Tisková zpráva ze dne 19. září 2014
 

 
 

V prostorách hradu v Litoměřicích se konala slavnostní vernisáž fotografií farmářských trhů, která byla spojena s ochutnávkou potravin oceněných značkou Regionální potravina Ústeckého kraje. Výstavu kraj pořádá na podporu konání farmářských trhů v kraji, podporu místních výrobců a farmářů, kteří produkují kvalitní a čerstvé potraviny.

 

Součástí výstavy byla i ochutnávka potravin oceněných značkou Regionální potravina Ústeckého kraje. Návštěvníci měli možnost ochutnat výrobky z Uzenářství CHOVANEČEK - Rodinná firma, s. r. o. Litoměřice, Farma Držovice u Úštěku, Cukrárna Dortletka z Roudnici nad Labem, LoPe Fruit s.r.o ze Šepetel a Pekárna Aplica, s.r.o. Ústí nad Labem. Ochutnávka byla připravena ve spolupráci s Okresní agrární komorou Most.

 

Putovní výstava se koná v rámci projektu „Central Markets – Revitalizace a propagace farmářských tradičních trhů ve střední Evropě“, který je realizován za finanční podpory EU, z programu Central Europe „Cooperating for success", který je spolufinancován ERDF.

 

Zdroj: Bc. Markéta Drahošová, odbor strategie, přípravy a realizace projektů KÚÚK

01

02

 

03

 

 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 19.9.2014 / 19.9.2014 | Účinnost od-do: 19.9.2014-19.10.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém