Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje > Cena jízdného > Síťová jednodenní jízdenka DÚK

 

Síťová jednodenní jízdenka DÚK

 
Jednotný tarif
Spojte své výlety po Ústeckém kraji s úsporou. Tarif Dopravy Ústeckého kraje nabízí pro celodenní cestování výhodnou časovou jízdenku za 130,- Kč, pro děti za 65,- Kč.
Nechte auto doma a cestujte bez starostí s DÚK.
 

 
 

  • platí na celém území Ústeckého kraje, při průjezdu linky U28 přes Sasko a na linkách DÚK zajíždějících do Libereckého, Středočeského a Plzeňského kraje

  • ve všech zelených meziměstských autobusech, ve všech vlacích (mimo mezinárodní spoje EC, IC a EN), v MHD Ústí nad Labem, MHD Teplice, MHD Bílina, MHD Děčín, MHD Varnsdorf a v MHD Chomutova a Jirkova, unikátně v nostalgických turistických vlacích DÚK a na turistických lodích DÚK na Labi. 

  • platí od okamžiku zakoupení do 4:00 hodin následujícího dne

  • stojí 130 Kč (dospělí), 97 Kč (studenti 15 - 26 let), 65 Kč (děti 6 - 15 let), 48 Kč (žáci 6 - 15 let), 32 Kč (ZTP nebo ZTP/P) a 20 Kč (spoluzavazadlo nebo pes)

  • Jednodenní síťovou jízdenku „student 15-26“ a jednodenní síťovou jízdenku „žák 6-15“ je možné zakoupit do 30. 9. následujícího školního roku a nárok na slevu prokázat žákovským průkazem s platností do 30. 6. – tj. jízdenku lze použít i v období následujících letních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. a v měsíci září následujícího školního/akademického roku, přestože žákovský průkaz v tomto období není platný. Tyto jízdenky lze použít i o sobotách, nedělích a státem uznávaných svátcích bez ohledu na omezení uvedená v žákovském průkazu a bez ohledu na místo bydliště a sídlo školy.

 
Zodpovídá: Jan Maxa
Vytvořeno / změněno: 28.4.2016 / 28.4.2016

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém