Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Školství, mládež a sport


Cesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport

 


Aktuálně

 • Tým z děčínské obchodky postoupil do celostátního kola soutěže Ekonomický tým
  Ekonomický tým
  Trojice studentů 4. ročníku Evropské obchodní akademie v Děčíně Filip Vait, Jaroslav Skopec a Ladislav Mrázik, se zúčastnili krajského kola soutěže Ekonomický tým 2016 v Chomutově. Soutěže se zúčastnilo devět týmů ze všech obchodních akademií v Ústeckém kraji. A právě tým z děčínské „obchodky“ zvítězil. (27.9.2016)

 • V Teplicích se naplno rozeběhla Regionální fotbalová akademie Ústeckého kraje
  Regionální fotbalová akademie
  Zrekonstruované prostory Domova mládeže při Střední škole stavební Teplice se staly od nového školního roku domovem pěti desítek mladých sportovců Regionální fotbalové akademie Ústeckého kraje. Tento unikátní projekt, jediný v regionu, podpořilo kromě Ústeckého kraje také město Teplice a Fotbalová asociace ČR. (26.9.2016)

 • Rozvojový program Podpora odborného vzdělávání
  Krajský úřad Ústeckého kraje, odbor školství, mládeže a tělovýchovy, zveřejňuje v souladu vyhlášeným rozvojovým programem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy č.j.: MSMT-5773/2016-1 podmínky rozvojového programu, upravené dle potřeb krajského úřadu ke dni 26. 9. 2016 (26.9.2016)
 • Kadaňská stavební průmyslovka slaví 65. výročí vzniku
  web
  Půlkulaté výročí od svého založení oslavila ve středu 21. září za účasti hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka a člena krajské rady pro oblast bezpečnosti a sociálních věcí Martina Kliky Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie v Kadani. Přesně před 65 lety začala nově založená průmyslovka, která je příspěvkovou organizací Ústeckého kraje, vychovávat první studenty se stavebním zaměřením. (22.9.2016)

 • Žáci dostali k novému školnímu roku hřiště
  Hřiště
  Nové školní multifunkční hřiště bylo v pondělí 19. září slavnostně otevřeno při ZŠ a SŠ Most, a to za účasti Dagmar Waicové, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Ústeckého kraje, ředitelky školy Hany Slapničkové, žáků a jejich vyučujících. (21.9.2016)

 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém