Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Školství, mládež a sport


Cesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport

 


Aktuálně

 • INFORMACE PRO ŽADATELE O PŘEZKOUMÁNÍ PRŮBĚHU A VÝSLEDKŮ MATURITNÍ ZKOUŠKY
  (25.4.2017)
  Téma: Aktuality
 • Ústecká univerzita zve na sportovní den rektora
  001
  Dva turnaje a 24 dalších sportovních aktivit se rozběhnou ve středu 26. 4. 2017 na ústecké univerzitě v rámci Sportovního dne rektora. Vloni obnovená tradice této akce je připravena i letos ve velkém. Akce se koná pod záštitou rektora Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, doc. Martina Baleje. V několika sportovních disciplínách se utkají studenti a zaměstnanci UJEP i partneři univerzity. (24.4.2017)

 • Kluci vytvářeli na soutěži ze dřeva kočku či svícen
  Zlaté kladívko
  Na Speciální ZŠ a Praktické škole v Rumburku se konala tradiční soutěž o putovní cenu „Zlaté kladívko“. Této soutěže se zúčastnily speciální školy z České Kamenice, Děčína, Jiříkova, Šluknova, Varnsdorfu a Rumburku. (24.4.2017)

 • Kariérní řád bude motivovat učitele
  foto
  V novém školním roce 2017/2018 vstoupí v platnost nový kariérní řád, který do budoucna upraví nejen vnímání učitelů a jejich profese. Na půdě Poslanecké sněmovny PČR tiskové konference k tématu kariérního řádu byl také spolu s ministryní školství, mládeže a tělovýchovy Kateřinou Valachovou přítomen ředitel Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické v Ústí nad Labem Vítězslav Štefl. (19.4.2017)

 • Ve varnsdorfském TOSu o rozvoji střední školy, na radnici o podpoře mládežnického sportu
  01
  Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček spolu se svým náměstek pro školství Petrem Šmídem zavítali do závodů společnosti TOS Varnsdorf, kde sídlí i firemní střední průmyslová škola. Společnost TOS školu otevřela v loňském roce a spolu se hejtmanem a náměstkem jednali o možnostech spolupráce s nedalekou střední školou, která je příspěvkovou organizací Ústeckého kraje. Po prohlídce závodů, učeben i dílen přijali pozvání vedení města Varnsdorf na místní radnici. (11.4.2017)

 
 
 
 

Tematická nabídka: Školství, mládež a sport

Přeskočit nabídku
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém